1. turkiye'de cok bilinmez ama gozalti olsun, ciltteki kirisikliklar ya da lekeler olsun tum sorunlar icin, cilt doktorlarinin en cok onerdigi markadir. eczanede satilan dermokozmetiklerin sahidir denebilir.

yalniz; fiyat biraz yuksek. 15ml lik goz kremleri 150tl cilt kremleri 80tl'den baslayan fiyatlarla satiliyor. internetten bikac kurus eksige bulmaniz mumkun. ama en guzeli, yurt disinda yasayan bi arkadasiniz-dostunuz vs... varsa ona siparis etmek. ben mesela, londra'dan kuzenime ucte biri fiyatina buldurttum. merakla bekliyorum.
  2. halamın torununun mozambik teki amcaoğlusuna yirmide bir fiyatına aldırdığım kremdir.
  3. göz kreminin gözaltı morluklarını neredeyse tamamen yok ettiği gözlemlenmiştir.
  4. sivilce için olan oil control gel ürünü müthiştir. bir kaç gün içinde iyileşme sağlar.
  5. ürünleri kayda değer distribütörleri feci olan ciddi stok sorunu yaşayan firma
  6. aha 15 lotion plus adlı ürünlerini batık kıl sorunu yaşayanlara da öneriyorlar.
  7. hakkında bu kadar az entry olmasına şaşıyorum.

ürünleri sahiden muhteşem. fiyatları pek ucuz değil kabul ediyorum ama çok da pahalı değil en azından kalitesine karşın.

şu an bionic eye cream, aha 15 lotion ve 20 aha/pha yüz kremini kullanmaktayım. ancak yaz aylarında kullanıma ara vermeyi planlıyorum. zira bu ürünler güneşe karşı hassasiyeti arttırıyor. kullanırken yüksek korumalı güneş kremleri de kullanmak gerekiyor. yazlarında zaten sadece güneş koruyucular kullanıyorum. belki sadece gece yatarken göz kremini kullanabilirim.

neostrata hakkında bilgi verin