1. turkiye'de cok bilinmez ama gozalti olsun, ciltteki kirisikliklar ya da lekeler olsun tum sorunlar icin, cilt doktorlarinin en cok onerdigi markadir. eczanede satilan dermokozmetiklerin sahidir denebilir.

yalniz; fiyat biraz yuksek. 15ml lik goz kremleri 150tl cilt kremleri 80tl'den baslayan fiyatlarla satiliyor. internetten bikac kurus eksige bulmaniz mumkun. ama en guzeli, yurt disinda yasayan bi arkadasiniz-dostunuz vs... varsa ona siparis etmek. ben mesela, londra'dan kuzenime ucte biri fiyatina buldurttum. merakla bekliyorum.
  2. göz kreminin gözaltı morluklarını neredeyse tamamen yok ettiği gözlemlenmiştir.
  3. sivilce için olan oil control gel ürünü müthiştir. bir kaç gün içinde iyileşme sağlar.
  4. aha 15 lotion plus adlı ürünlerini batık kıl sorunu yaşayanlara da öneriyorlar.
  5. hakkında bu kadar az entry olmasına şaşıyorum.

ürünleri sahiden muhteşem. fiyatları pek ucuz değil kabul ediyorum ama çok da pahalı değil en azından kalitesine karşın.

şu an bionic eye cream, aha 15 lotion ve 20 aha/pha yüz kremini kullanmaktayım. ancak yaz aylarında kullanıma ara vermeyi planlıyorum. zira bu ürünler güneşe karşı hassasiyeti arttırıyor. kullanırken yüksek korumalı güneş kremleri de kullanmak gerekiyor. yazlarında zaten sadece güneş koruyucular kullanıyorum. belki sadece gece yatarken göz kremini kullanabilirim.
  6. bu markayi bana oneren arkadasima her gun isinin rast gitmesi icin dualar ediyorum, o derece iyi. piyasadaki tirt urunlere gore kabul, pahali; ancak fiyat performans olarak ust duzeyde.

edit: cruelty-free bir marka olup hayvanlar üzerinde test yapmaması ve hayvanlardan elde edilen ürünleri kullanmamaları ile daha da sevdim ben bunları.
  7. rahmetli maykıl ceksın zamanında bu olsaydı o kadar yüzünü ameliyatlarla soydurtup da rengini açmaya çalışmazdı. onu beyaz tenli yapamasa da en azından bir melez yapardı.

kendilerinin enlighten diye bir serisi var. ciltteki pigmentasyonu yeniliyormuş. üzerinize afiyet bu nasıl bir renk tonu eşitlemedir, nasıl bir parlaklıktır, nasıl bir renk açmaktır. camsille yeni silinmiş tv ekranı gibi, üzerinden pronto ile geçilmiş ahşap zemin gibi yapıyor cildi.

la roche posayler, aveneler hal etmiş yanında (karşılaştırmalı reklam.)

asla yalnız yürümeyeceksin neostrata.