şükela:  tümü | bugün
 • turkapital holding b.s.c.c.* ve first takaful insurance company k.s.c.* adlı, kuveyt merkezli, internet siteleri henüz yapım aşamasında olan, kuwait finance house group'a ait olan şirketlerin ve kuveyt türk katılım bankası*'nın türkiye ayağını oluşturduğu; hülasa kuveyt merkezli ve yeşil tabanlı yepisyeni sigorta şirketimiz.
 • 3. sınıf bir reklama sahip olan sigorta. hayır flash tv'deki yaşlandırma tekniği sizin reklamdan daha iyidir.
 • gelecekten gelen amcan geçmişteki haline kızıyor reklamda. "oğlum sigorta yap bak para pul kalmadı, göçtük" diye genç ise aval aval bakıyor. olur mu ya, böyle mi olur.
  -oğlum sigorta yap bak para pul kalmadı, göçtük
  +hacı sen geç sigortayı migortayı da bana bi iddia kuponu yapsana bee
 • islamı yeni baştan yorumlatan firma.

  bu firma kurulana kadar her kuveyt türk yöneticisi, bank asya'ya ve onun ışık sigorta'sına çamur atardı; "sigorta islam'da yok, bunların yaptığı yanlış" derlerdi.

  sonra bir baktık ki... kuveyt türk'ün de nurtopu gibi bir "sigorta" firması olmuş!
  işte neova sigorta, bu kadar sağlam temelli ilkeler doğrultusunda kurulmuş bir firmadır.
 • trafik sigortası kapsamında dosyası açılan vakanın taraflarına geçmiş olsun, dosyanız açılmış, işlemleriniz başlamıştır gibisinden bir mesaj gönderiyor bu firma. diğer firmalarda var mı bilmiyorum, ama fena uygulama değil. insana kendini bir nebze iyi hissettirebiliyor.
 • bu firmadan kasko yaptırmayı düşünenlere her şeyden önce müşteri hizmetlerini aramalarını öneriyorum. muhatap olacak herhangi birini bulmayı başarırlarsa ve yaptıkları telefon görüşmesi yarıda kesilip hattan düşmezlerse bu firmadan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirler. aksi durumda kendilerinden uzak durunuz.

  (bkz: ben ettim sen etme)
 • kaskom bu şirketten geçenlerde arabama arkadan çarptılar tutanak mutanak derken saat gece yarısını buldu. çekici hizmetini aradım arabam 3 yaşın üstünde olduğu için yetkili servise değil özel anlaşmalı servise çekebileceklerini söylediler(kaskom ful bu arada istediğim yerde hiç bir kesinti olmadan tamir ettirebiliyormuşum). telefonda yarım saat tartışmama rağmen kabul etmediler en sonunda istemiyorsanız çekici geri dönsün dediler mecbur onların istediği yere çektirttik. ertesi gün gidip cebimden para ödeyip arabamı başka yere götürttüm. kiralık araç servisinden yararlanacağım eksper geldikten sonra kiralık aracımı gönderdiler ama o da ne 2 gün sonra arayıp daha onarım onayı çıkmamış deyip aracı geri aldılar. onarım kararı çıkınca bu sefer kiralık aracı gidip firmadan almamı istediler. mesai saatlerinde bi ton gidip arabayı almakla uğraştım (geri verirken de aynı sorun oldu). son derece kötü iş yapmaktalar. kasko yaptırılmadan önce 3 değil en az 5 defa düşünülmesi gereken bir firma.
 • www.sbm.org.tr'den yaptığım araştırmaya göre en uygun trafik sigortası teklifini veren şirket.

  bilindik büyük şirketlerin benim arabaya verdiği teklifler 1500 tl'lerde gezinirken bunlar 600 küsür tl fiyat veriyor.

  trafik sigortasının zamanı geldiğinde ilk fiyatı bunlardan alacağım. kuveytli muveytli bana ne amk ben ödeyeceğim paraya bakarım.
 • kuveytlilere ait yeşil sermayeli bir sigorta firmasıdır.

  güvenilir bir firmadır.milyarderler kulübünde yerleri vardır.

  genel bir bilgi olması için belirtmekte yarar var , sigorta şirketlerinin çağrı merkezlerine kolay kolay ulaşamazsınız.

  bu nedenle iyi acente seçimi önemlidir. acenteniz sizin yerinize arar kendilerini.
 • 2017 için hem trafik sigortasını, hem de kaskomu yaptırdığım $irket,

  çok mu taktım ye$il sermaye olayına, yo, hayır.

  üstteki bir arkada$ın dediği gibi, "ben ödeyeceğim paraya bakarım" olayı.

  kapitalist düzende, hep düzülen olmamalı bizim hakkımız. düzen de olamıyorsak, düzülen olmamaya çalı$malıyız.