şükela:  tümü | bugün
  • turkapital holding b.s.c.c.* ve first takaful insurance company k.s.c.* adlı, kuveyt merkezli, internet siteleri henüz yapım aşamasında olan, kuwait finance house group'a ait olan şirketlerin ve kuveyt türk katılım bankası*'nın türkiye ayağını oluşturduğu; hülasa kuveyt merkezli ve yeşil tabanlı yepisyeni sigorta şirketimiz.
  • 3. sınıf bir reklama sahip olan sigorta. hayır flash tv'deki yaşlandırma tekniği sizin reklamdan daha iyidir.
  • gelecekten gelen amcan geçmişteki haline kızıyor reklamda. "oğlum sigorta yap bak para pul kalmadı, göçtük" diye genç ise aval aval bakıyor. olur mu ya, böyle mi olur.
    -oğlum sigorta yap bak para pul kalmadı, göçtük
    +hacı sen geç sigortayı migortayı da bana bi iddia kuponu yapsana bee
  • islamı yeni baştan yorumlatan firma.

bu firma kurulana kadar her kuveyt türk yöneticisi, bank asya'ya ve onun ışık sigorta'sına çamur atardı; "sigorta islam'da yok, bunların yaptığı yanlış" derlerdi.

sonra bir baktık ki... kuveyt türk'ün de nurtopu gibi bir "sigorta" firması olmuş!
    işte neova sigorta, bu kadar sağlam temelli ilkeler doğrultusunda kurulmuş bir firmadır.
  • trafik sigortası kapsamında dosyası açılan vakanın taraflarına geçmiş olsun, dosyanız açılmış, işlemleriniz başlamıştır gibisinden bir mesaj gönderiyor bu firma. diğer firmalarda var mı bilmiyorum, ama fena uygulama değil. insana kendini bir nebze iyi hissettirebiliyor.
  • kuveyt kökenli bir sigorta şirketi. faizsiz sigortacılık kapsamında, yardımlaşma ve paylaşım amacına daha çok önem vermeyi hedefleri arasında gösteriyor.

30 yaş altında bulunan şahıslara trafik sigortası yapmayabiliyor. bayan kullanıcıların fiyatları erkeklere göre farkedilir oranda yüksek çıkıyor. otobüs, minibüs, midibüs gibi taşımacılık araçlarında iyi fiyat teklifleri verebilen firma.
  • bu firmadan kasko yaptırmayı düşünenlere her şeyden önce müşteri hizmetlerini aramalarını öneriyorum. muhatap olacak herhangi birini bulmayı başarırlarsa ve yaptıkları telefon görüşmesi yarıda kesilip hattan düşmezlerse bu firmadan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirler. aksi durumda kendilerinden uzak durunuz.

(bkz: ben ettim sen etme)
  • kaskom bu şirketten geçenlerde arabama arkadan çarptılar tutanak mutanak derken saat gece yarısını buldu. çekici hizmetini aradım arabam 3 yaşın üstünde olduğu için yetkili servise değil özel anlaşmalı servise çekebileceklerini söylediler(kaskom ful bu arada istediğim yerde hiç bir kesinti olmadan tamir ettirebiliyormuşum). telefonda yarım saat tartışmama rağmen kabul etmediler en sonunda istemiyorsanız çekici geri dönsün dediler mecbur onların istediği yere çektirttik. ertesi gün gidip cebimden para ödeyip arabamı başka yere götürttüm. kiralık araç servisinden yararlanacağım eksper geldikten sonra kiralık aracımı gönderdiler ama o da ne 2 gün sonra arayıp daha onarım onayı çıkmamış deyip aracı geri aldılar. onarım kararı çıkınca bu sefer kiralık aracı gidip firmadan almamı istediler. mesai saatlerinde bi ton gidip arabayı almakla uğraştım (geri verirken de aynı sorun oldu). son derece kötü iş yapmaktalar. kasko yaptırılmadan önce 3 değil en az 5 defa düşünülmesi gereken bir firma.
  • aracınız perte çıktığında size değerinden düşük para ödenmesini istiyorsanız
    sizinle kaba bir şekilde ukalaca yanıtlar veren sizi küçümsemeye çalışan bir genel müdürle konuşmak istiyorsanız
    kendi hatalarını size yükleyecek bir sigorta şirketi istiyorsanız neova sigorta tam size göre. geçmiş olsun kazıklandınız.
  • trafik sigortası için en uygun fiyatı vermesi sebebiyle tanıştığım firma.

ama burayı okuduktan sonra kasko yaptırırken asla tercihim kendileri olmayacak.