6 entry daha
  • izmir buyuksehir belediye baskaninin eşi. gayet akilli bilincli ve guzel bir kadin.
    hermes cantasi olmasin varsin.
    biz baskanimizdan da esinden de memnunuz.
    size niye dert oldu ki?
  • yüce milletin yüce önderinin kutlu partisinin korkunç bir hale getirilmesi. insan gerçekten çok üzülüyor
  • tanım: bu memleketin tüm değerlerini alaya alan, adı halk partisi olan partiyi kullanarak pembe mabadını halkın emeğinin üzerine koyan, kibir abidesi, insan aymazı.
  • kocası mason olan bir kadının din ile ne ilgisi olur ki?
  • gerçekten çok üzücü böyle bir resmi paylaşması, müslüman bir ülkede yaşayacaksın sonra kalkıp islamiyetin en yüksek değerdeki şahsiyetine hakaret edenleri sırıtarak objektife doğru tutacaksın sonrada diyeceksin ki düşünce özgürlüğü, bu dine mensup olmayabilirsin, bu dini ve inanç sistemini sevmeyebilirsin ama o dergiyi de öyle suratımıza suratımıza tutamazsın.düşünce özgürlüğü de bir yere kadar , o yerde de benim en önemli değerlerime de sırıtarak saldıramazsın o yüzden o düşüncelerini de dergiyi de içinde sakla bi zahmet
  • chp denen halk ve hak düşmanı siyasi yapının bu ülkede neyi temsil ettiğini anlamak bakımda manidar bir paylaşımdır.
  • (bkz: provokatör)
  • allah ıslah etsin
  • ben hassasiyetlere saygı duyulması konusunda bir çok kişiden ayrışıyorum. saygı kelimesini çok kutsayanlardan değilim. ama toplumda gelişen duyguları deşmenin faydasını anlayamıyorum.

gereksiz işlere kalkışmış hanımefendi.
  • chpli denince kimsenin şaşırmayacağı bir olay gerçekleştirmiş kişi.
212 entry daha
hesabın var mı? giriş yap