• fethullah gülen ve abdullah öcalan düşünüldüğünde doğru gibi gelen önerme.

not: is bu baslik ve entry tabii ki de troll amaciyla yazilmistir.

yazdigim ilk troll entry. biraz can sikintisi biraz da eksi sozlukteki sacma basliklari trollemek amaciyla ironi yaparak yazdim aslinda. nerede yerine nerde yazmam, dilbilgisi acisindan dusuk bir baslik secmem de bu yuzden. ayrica, koyu da bir galatasarayliyim.

basligin provokatif oldugunu kabul ediyorum. herhangi gerceklik payi oldugunu da dusunmuyorum lakin sunu da soylemek istiyorum ki baslikta tum galatasaraylilar ittir ugursuzdur demiyor. ıt ve ugursuzlarin galatasarayli oldugundan bahsediyor. bu sebeple galatasaraylilara bir hakaret de soz konusu degil.

asil konu ise su: turk milleti olarak provokasyona cok cabuk ayak uyduruyoruz. tartismadan besleniyoruz. bu sacma entry icin bile destekleyici ya da elestirel bir suru mesaj aldim. taraf olmayanin bertaraf olacagini dusunuyoruz. bu baslik dahil sozlukte acilan ve hit alan basliklara baktigimizda sacma sapan konular icin soyleyecek o kadar cok seyimiz varken gerekli, faydali seyler soz konusu oldugunda fazlaca yetersiziz. bu baslik uzerinden bu onermeleri de yapmak istedim.

son olarak, verdigimiz rahatsizlik icin ozur dileriz.
  • bir çeşit nefret suçu içeren önerme.
  • saçma sapan bir genelleme.
  • ben de uzaktan fenerliyi seçiyorum. fanatiklik yapmak istemem de... nerde uyuz tip var fenerli aslında size öyle geliyor.
    aslında bu kendin gibi olmayanı farkedip dışlamaktan başka bir şey değil de işte... kavga etcez ya bahane lazım.
  • hakli (bkz: rambo okan)
  • bunu diyen fenerlidir.
    feneri tutmasa da fenerlidir. fenerli kafasi vardir.
  • dedi şikebahçeli.
  • ya bu dunkof fenevlilev ne kadar da salaklar bi önce bakın kendinize ya ikitane it galatasarayı seviyor diye tüm herkes mi öyle oldu çok sövecem sizin gibi dangalaklara ama gerek yok beyinsizsiniz çünkü nkfvas
  • fethullah gülen ve abdullah öcalan ile en çok iş birliği yapan kişinin tuttuğu takımı düşününce pek doğru gibi gelmeyen önerme.
hesabın var mı? giriş yap