şükela:  tümü | bugün
  • çatlak şanzel ablamızın muazzam nerdesin performansı
  • içinden gelerek söylendiğinde ayrı bir güzel olan şarkımsı
  • şimdi bilen bilir: biz ankaralı kadınlar çok psikopatça severiz.
    kendisi ankaralı olmasa da ankara san'atperver beyefendileri arasında bir hayli tutulan, vücudu rakçı dövmeli, ağzı altındağlı şanzel hanım bu eserinde sevdiğine sitem eden ankaralı kadının aşk karşısındaki çaresizliğini dillendirmektedir. toplamı 20 kilo gelen sahne kıyafetlerindeki pul, makyaj, platform topuklar ve yumurta sarısı kaynak saçlarıyla görenleri hayretlere gark eden şanzel hanımı asla ve asla küçümsemiyor ve yaptığı işi son derece takdir ediyorum. kendisini şimdi moda olduğundan değil, 4 yıldır yakın takipteyim, böyle de elit bir bayanım. siz yokken ben vardım goygoyumu da yaptıktan sonra beyendiğim, deyer verdiğim o allahsız kitapsız namussuza seslenmek istiyorum: "nerdesin bacısını s...diğim?" yakarım ankarayı senin için, akşama çankırı caddesindeyim, gel ulan anası kandilli.
  • eski konsomatrisden yeni ayak.
    bir şarkıyı ancak böyle bir çatlak söyleyebilirdi.
  • amk ne izledim az önce ben ya. ülke baştan aşağı varoşluk kokuyo.

https://www.youtube.com/watch?v=s3nmbzhk1w8
  • öndeki kaşıkçı dayılar, dayıların arasındaki karpuz, arkadaki bağlamacı delikanlı ve 7 dakika boyunca şarkıyı neden ayakta dinlediğini anlamadığım abla ile muazzam kombinasyon oluşturmuş performans.

edit: aynı eserin öndeki kaşıkçı dayılar, dayıların arasındaki karpuz ve 7 dakika boyunca şarkıyı neden ayakta dinlediğini anlamadığım ablanın yerini başka bir abiye bıraktığı, ancak bağlamacı delikanlının nöbetine devam ettiği bir başka performansı için şuradan yol alabilirsiniz.

peşin edit: kimseyi eleştirmek için de yazmıyorum bunları, durum tespiti.
  • ablanın oyunculuk efsane.

''nerdesin bacısını s..'' derken o noktaları titreyerek koyuyor ya müthiş.