şükela:  tümü | bugün
  • ing. where have you been şeklinde anlamlaştırdığımızda, daha tatlı olan isyan şeklidir. bunlar birbirlerine benzerler. hatta öz itibari ile aynı diyebiliriz.

ek: #88440935
  • ilk anlamını dünyanın hiçbir dilinde duymak istemeyeceğim, lanet olası soruyla karışık sövgü cümlesi. bu cümleyi duyduğunuzda, gözünüzün önüne hemencecik elleri belinde, kaşları çatılmış bir dişi kimse gelir ve bu cümleyi kuranın, karşı tarafın öküzlüğü yoksa eğer, özel hayata hiç saygısı yok demektir. soruyu * ile yanıtlamak istesem de, "trafik" yalanına sığınırım genelde. diğer anlamı ise aşk, meşk falan filan.
  • eğer eşin ve sen başka omuzlara baş koymuş iseniz veya sen başka başlara omuz olmuş isen birbirinize söylemeniz gerekencümle. umarım bu lafı hak eden kişiler çıkar karşınıza.
  • geçtiğimiz aylarda her başlığı spamlayarak kendine partner arama çabası elim bir şekilde uçurulmakla sonuçlanan where have you been adlı yazarın reenkarnasyonu. umarım yeniden uçurulur.
  • gün itibarıyla son 6 entry'sini partner arama çabasıyla farklı başlıklara serpmiş.

(bkz: #90823814)
    (bkz: #90823919)
    (bkz: #90831597)
    (bkz: #90834721)
    (bkz: #90846553)
    (bkz: #90847498)

muhtemelen silecektir.
  • herkese açık ortamda yazdıklarını nick altına not düşünce bir hırsla ifşa edildiğini düşünüp nick altıma pisleyen bir şahsiyet. komik durumda.

fuck buddy ilanlarına gizlilikten dolayı mesleğimi kaldırdım diyip başka entry'sinde mesleğini yazan biri. hahahah.

(bkz: #90802961)

(bkz: engelleme)
    (bkz: başlıklarını hiç engelleme)

günün eğlencesi.

edit:
    hahah edit'ler gelmeye başlamış.

edit2:
    çaylak olmuştur.
  • (bkz: #90770795)
    https://eksiup.com/p/ci101041vq2b

la kardeş, 56 entry girmişsin yarısı karı kız düşer mi diye cinsiyetli başlıklara :)))
    bir de şöyle tipler birbirine bok atıyor ya, bayılıyorum amk...

anaaa bu ne laaa! en nefretlik yazar profili abouuuu

özet geçiyorum ;

mühendisim
    yakışıklı kültürlü zekiyim
    mühendisim
    sonra çok anlayışlı romantiğim
    mühendisim
    iyi sevişirim
    mühendisim
    ha bi de mühendisim söylemiş miydim bilmiyorum ama mühendisim yani... 56 entry girmiş, girdiği entrylerin %70-80 i çok entry alacak cinsiyet başlıklarına meriç entryleri ve hatunlu başlıklara olta entryleri...

kardeş hakkaten bu kadar düzgün bir tipsen nedir bu çaba :) üzüldüm lan, hadi biz mühendis değiliz çirkiniz özgüvenimiz falan yok, bak sen özgüvenli bir kardeşimizmişsin de hayırdır ne bu habire her başlığa olta atmak;)?

yazık la üzüldüm acıdım, başkası yerine utandım resmen cringe bildiğin fail...

bi de düzenbaz haaa, bi entryde mühendis bir entryde pilot! buna inanıp da veren karının da ta ...
  • (bkz: #95862209)

başlık altında da mühendis olduğunu iddia ettiğini yazıyor.
    yakında doktor da çıkar dediğim yazar.

(bkz: engelle)
  • her gün meslek değiştiren yazar.dün doktor olmuştu. bugün de pilot olmuş.

(bkz: hayırlı işler)
  • entry sayısı 74:) hiç 80 olmaz, olursa da bir günlük, ertesi gün siler yazdığı entryleri neden mi?
    https://hizliresim.com/zyerw9
    bu sebepten. oltayı atar, sonra bekler ki malın biri düşsün ama kardeş zorlama. yazık lan düştüğün duruma biz üzülüyoruz :)
    komik oluyorsun değmez...