• bir trakyalı olarak katılmadığım kampanya.

ayrım yapmayın amk.
  • (bkz: diyosun)
  • makarna kömüre tek bir belediye vermeyen tekirdağ önceliğin olur
  • başkalarının davranışlarından ötürü kendi adına utanan garip insan arzusudur.
    doğduğum ya da yaşadığım yerlerdeki diğer insanların düşünüşleri, davranışları vs beni bağlamaz, bu nedenle de utanmam, kendisi kendi adına utanmıyorsa ben ona bakıp kendi adıma niye utanayım mk.
  • - nerelisin?
    - izmirlıyıh.
    - simit o simit. amk senin.
  • anne tarafından selanik göçmeniyim dediğim ve arttırdığım kampanya
  • bir izmirli olarak katılmak zorunda bırakıldığım kampanya
  • (bkz: çiğdem)
  • bir ankaralı olarak gerek duymayacağımı umduğum kampanya.

(bkz: mansur yavaş'ın ankara mücadelesi)
  • (bkz: #41614902)
    nitekim bu başlıktan da (bkz: #41727901)
    entarileri uyarınca,
    ayriyetten ciddi ciddi, öyle böyle değil, %100 bir tekirdağlı olarak*****
    katılmama gerek olmayan kampanya
    ama öyle yapmak isteyene saygı duyarım; manisalı ve aydınlıların bir kısmının izmirliliği benimsediklerini zaten öteden beri bilirim (kaldı ki bu seçim sonuçlarında aydın bir derece daha karizmatik, en azından akp'ye atılan oransal fark açısından!) o yüzden isteyen istediği yerliyim desin kardeşim, bana ne...**

ayrıca yıllardır soranlara istanbulluyum diyebilme hayalini kurmuş, hatta kadıköy'de evlenip ikametin de burada olmasından mütevellit mernis kaydım da buraya yapılınca bu hedefime bir adım yaklaşmıştım (çok da önemsediğimden değil), ama bu seçim sonuçlarıyla tekirdağlıyım demezsem döverler artık :)

kadıköylülüğe de eyvallah bu arada, her ne kadar 6 yıl önce taşındığım mahalleyi ataşehir'e kattılarsa da (sonuçlar değişmedi, o ayrı! üstelik battal başkan'a ufak bir katkımız da oldu!)
hesabın var mı? giriş yap