şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • aslında fena bir şarkı olmamış ama bir üstteki arkadaşın bahsettiği gibi şarkıda vokal çok zayıf kalmış. bunlar şarkının mix&mastering kısmında bir nebze düzeltilebecek şeyler ama galiba bu işle iigilenen arkadaş beatin etkisini kaybedeceğini veya azalacağını düşünerek buradan biraz taviz vermiş, ortada çok güzel bir beat var çünkü. ben bunun biraz da şarkıyı söyleyen arkadaşlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. biraz daha sesleri yukarıdan çıkartmaları ve dudak-diş açılarını daha iyi kullanarak sesleri daha net çıkartmalılar çünkü bazı şeyler mikrofonun başındayken hallolursa çok farklı bir iş ortaya çıkacaktır. eksiği olan bir parça, benim gibi rapi gerçekten seven biriyseniz ve nakarat dışında da böyle eğlenceli bir parçada komik rhymelar veya daha muzip bir dil kullanılmasını istersiniz ben dinleyemedim yani nakaratta haliyle bir sıkıntı yok ama arada boğuk bölümler çok fazla yine de güzel bir şey denemişler, klip eğlenceli olmuş o danslar vs. nae nae klibine benzemiş ve hoş olmuş. genel olarak da şuanki piyasaya bakarak iyi sayıda dinlenebilir diyorum, ama herkesin beğendiği yeniden - ki bu şarkıya baktığım bakış açısıyla değerlendirdiğimde ben de beğenmiştim - nasıl benim tarzın değilse bu şarkıda değil ama arkadaşlar iyi bir iş çıkartmayı denemişler, devam etmelerini de tavsiye ederim.
1 entry daha