1. bir isyan cümlesi. yeni bir internet fenomeni olabilir video. sivaslı bir esnafın içler acısı çığlığı.
 2. sonuna kadar haklı isyan. önce tuvaletleri yıkan belediye geri kalan kısmı yıkma konusunda hiç bir zorlamayla karşılaşmayacaktır zira sıçacak yer yok. isyan eden abinin de bir hayli sıkıştığı belli.
 3. son cümlesiyle ayarın kralını vermiş adamın başrolü oynadığı trajikomik realite:
  "müşteri bize sorduğu zaman, kardaş burda lavabo var mı diye, kardaş belediye başkanımız yıktı da belediyenini önünü kullanıyoruz biz diyecez" *

  sıçın ulan, müstehak bu başkanlara!
 4. alkışlarlayaşıyorum.com'da yayınlanan ve spikerin önce gayet düz ses tonuyla anlattığı ve sonrasında "başkanım biz nasıl bik bik bik." demesi beklenirken "nereye sıçacağız" diye ellerini açıp bağırması ile beni benden almış, yerlere yatırmış über süper soru.

  http://alkislarlayasiyorum.com/…ni-nereye-sicacagiz
 5. türk esnafının en asıl duygunun insanı olduğunun ispatıdır. adamlar efendi gibi çıkıntılık yapmadan en doğal etkinliklerinin yöneleceği kaynağı sorguluyor, ne var bunda.

  hayır şöyle yapsalar daha mı iyiydi:
  http://i.imgur.com/anxfr.gif
 6. 18.ci saniyesinde koptuğum videodur. ancak bu kadar samimi bir şekilde isyan edilebilir. belediyenin çözümü ise kolay. birazcık masraf yapıp bölgeye 5 - 6 tane portatif tuvalet yerleştirilecek ve bunlar 3 - 4 saatte bir düzenli olarak temizlenecek. ozaman hiç bir sorun kalmaz. fakat belediyenin yıkıma tuvaletlerden başlaması gerçektende çok komik :)
 7. bir isyankar soru cümlesi. nereye sıçacaksın onu yapanın ağızına sıçacaksın.
 8. lafı evirim bükmeden, kıvırmadan sorulan içten soru cümlesi.

  aslında milletçe en büyük eksiğimiz bu değil mi? helal olsun amcama. şimdi doğan ürgüp düşünsün.

nereye sıçacağız hakkında bilgi verin