şükela:  tümü | bugün soru sor
  • efendiler, herhangi gömme amacım olmadan tecrübelerimi aktarayım;

maçlarda çok sık olmasa da arada bir donuyor ve genelde 2. yarıdan sonra 1dk geriden izmeleye başlıyoruz. bu sefer herhangi bir yerde goooolll sesini duyduktan 1dk sonra o gölü tvde görüyoruz ve hiç bir zevki kalmıyor mk.. (bu işin orjinali mi böyle onu bilmiyorum tabi..)

örneğin bir galatasaray rizespor maçını izlerken toplamda en fazla 2-3 kere donma yapıyor ve onda da 1dk geriden gelmiyor. fakat derbi gibi önemli maçlarda fix olarak bu geriden gelme sorunu yaşanıyor. bunun için vip önermişlerdi denedik ama sanırım vip havuzunda da sıkıntı var gibi..

film arşivleri diğer iptv'cilere göre çok iyi değil fakat fena da değil. bazı filmleri sürekli donduğu için izlettirmiyor, bazı filmler ise güzel bir şekilde akıyor. hatta film arşivlerinde çoğu filmleri 2 kere upload etmişler, biri 4k diğeri 3k mantığında sanırım, çok anlamam ya.. fakat 2. upload edilen filmlerin çoğunun sesi önden gidiyor..

bazen digitürk'e yeni düşen filmleri hemen arşivlerine alıyorlar, bazen de aynı filmler güncellenmeyebiliyor.

yine de memnun kaldığım bir nokta şuydu; digitürk üzerinde satılan/kiralanan filmlerin en az %50 iptv'de oluyordu ve buradan ekstra para vermeden izliyordum. artık bulamadığım filmleri de pc'den devam ediyordum.

içerik sayısı olarak 3-4k'nın üzerinde diyorlar sanırım tüm tv kanallarını toplasam 1k etmez. belkide film, dizi arşivleriyle fln kastediyorlar ama yine de o kadar içerik olduğunu zannetmiyorum. belki de bende göstermiyor olabilir, zaten hepsini de kullanma ihtiyacım yoktu, o başka bir konu..

bir kaç kez sorun yaşadım ve sorunlara bakış açıları ve değerlendirmeleri çok enteresandı. zaten aynı sorunu 2. kez ilettikten sonra daha da bir şey yazmadım.

yazmak demişken, whatsapp ile iletişim kuruyorsunuz ve gerçekten anlık cevap veriyorlar. bu bana göre iyi bir şey, zira her yerde bu hızı bulamayabilirsiniz.

bir de çok paragözler, 2 gün sabırları yok. hizmet konusunda pek güven vermedi, lakin zaten yaptıklarının nasıl bir iş olduğu bilindiği için güvenmemek de lazım..

not: aldığım paket vip 6 aylık idi ve 14mbps altına düşmeyen bir internetim var.