• onca kahve çeşidi arasindan bunu içmeyi tercih ediyorsa muhtemelen hayatta sürekli 3ün 1ini almiş bir fakirdir.
  • şunun şurasında son 5 yıldır türeyen filtre kahve aristokratlarının beğenmediği tiptir.

"ayy frenç pıres olmadan içemiyorum şekerim"
    " starbaks filtre kahve 5 lira bik bik"
    " frenç press bok gibi! gerçek kahve espresso'dur"

bir bitin aq yeter artık. nesquik içiyorum en güzeli o.

edit: "5 yıldır türeyen" diye kast ettiğim filtre kahve değil, yukarıda örnek verdiğim tipler.
  • nescafe bile 3'ü 1 arada ben ise hala yalnızım insanıdır. kahve kültürünün en alt seviyesine giriş yaparak ömrünün sonuna kadar en fazla üst seviyesi türk kahvesi olacaktır.
  • süt tozu ile karıştırılarak satıldığı için kahveden kalite konusunda beklentisi olan kişilerin tercihi olamaz. bunu anlayan classic ve gold ve filtre kahve arasındaki farkı bilen kişidir.
  • şunun şurasında 5 yıldır türeyen filtre kahve mi? yok ebesinin amı! bir şeyi de bilmeyin amk. kahve içmeyi starbucks'ta check-in yapmakla eş değer tutmaktan da hele bir vazgeçin.

üçü bir arada içen kişi muhtemelen öğrencidir ya da kahveyi çok sevmeyen bir insandır. fazlası değil.

edit : bahsettiğim entry mantıklı olarak düzenlenmiş. ilk anlamda filtre kahvenin 5 yıldır içildiği veya yenice popüler olduğu kanısı çıkıyordu.
  • hadi 2si 1 arada içse anlarım da o kadar şekerli 3ü 1 aradayı nasıl içebiliyor tebrik edilesi insan.
  • bunu içen bunu da içmiştir kesin (bkz: cafe crown latte)
  • yuzlerce yillik kahve kulturune sahip olan topraklarda yetisen ciban basi. granul kahve, kahvenin en rezil halidir. ukahve yapmak zor degil ancak zevk sahibi olmak zor.
  • suda çözülebilir kahvenin zararlarına maruz kalan kişidir.

kahve'nin (kahvemsi)suda çözülebilmesini sağlayabilmek için çeşitli kimyasal işlemlerden geçiriyorlar (liyofilizasyon v.b.). bu işlemlere maruz kalmış bir ürün hem artık madde içeriyor hem de ana ürünün moleküler yapısı etkileniyor.
    sonuç: uzun dönemde böbrek yetmezliğine adaysınız.

biraz akıllı ve kültürlü bir insansanız, suda çözünebilir kahveyle yapabileceğiniz en iyi şeyin o mereti lavaboya dökmek olduğunu anlarsınız.

coffemate denen ürünün de sütle ilgisi yoktur. çoğunluğu titanyum dioxide diye gıda boyası.
  • bir vip 2'si 1 arada içen tip değildir.
hesabın var mı? giriş yap