şükela:  tümü | bugün
  • bim'de gördüğüm bir içecek. merak edip aldım tabi.
  • cafe crown lattenin on gömlek altında bir içecek. cafe crown latte'den daha sonra çıktığı içindir belki de, ben alıştım diyedir. denedim ve beğenmedim. yapay bir süt kokusu geliyor içerken, bim'de 1 tl'ye satilan dandik bir kahve kreması vardı öğrencilik yıllarımdan hatırladığım ona benziyor içindeki süt çakması. köpüğü de iyi değil, koyu değil sabun köpüğü gibi. ayrıca espresso'dan ziyade bildiğin nescafeyle yapılmış gibi sanki. cafe crown'ın kine göre daha sulu birde bu (ne demek lazım bilemedim kıvamı daha az koyu yani). ha cafe crown latte güzel mi? o da değil ama yoklukta gideri var, bu hiç gitmiyor. nestle çıkarınca bi mutluluk kapladı içimi, daha iyidir kesin diye düşündüm ama hayal kırıklığı oldu. şimdilik cafe crown latte'yle devam..
  • cafe crown latte’den sonra merak ederek nescafe'yi denedim ve her zaman ilk olanın yeri ayrıdır gerçeğini bir kez daha görmüş oldum!
  • latte böyle mi olur dedirten çakma lattedir.
    *
  • hayatımda içtiğim en kalite yoksunu latte. o nasıl bir şeker öyle yarappim. gidip süt köpürten makinalardan almak lazım aslında, en temizi. ama öğrencilik işte, cafe crown latteye devam.
  • denediğim ve bi halta benzemediği konusunda ikna olduğum latte.

bulaşık suyu gibi duru, köpük desen bi tatlı kaşığı kadar ancak çıkıyor. tadı da kötü, yavan ve yapay. olmamış bu.
  • sakaryada istanbulun çeşme suyunu içme deneyimi yaşattı. bu kadar rezil bir su tadı olan başka bir mamül yoktur herhalde. yok arkadaş nescafe çözülebilir kahve dışında başka birşey üretmesin sonra rezillik çıkıyor.
  • iğrenç içecek. latte den de geçtim kahve tadı falan da yok bunda saçma sapan bir şey.
  • tek kelime ile berbat...
  • bu şey latteyse ben de patates kızartmasıyım asdfgdsa...latte görmesem, içmesem inanabilirdim ama o kadar kötü ki cafe crown latte'nin önünde diz çöküp, piyasaya çıktığı için özür dilemeli....şöyle bir baktım, sözlükte yazılanlar da söylediklerimi doğruluyor zaten...aklın yolu bir...keşke aç gözlülük yapıp on tane almasaydım, asrın hatasını yaptım...tüh yazık oldu...