şükela:  tümü | bugün
  • tüm dezavantajlarına rağmen güzelse peşinden erkek eksik olmaz. bunları şımartanlar sonra gidip bunun tam zıttını övüp dururlar.

genellemelerin ustasıyım, gözlerinin hastasıyım.
  • kanser sebebidir.

süratle kaçılasıdır.
  • böyle bir sevgilim vardı yıllar öncesinde. ayrıldıktan sonra kaldırımın ortasında zeybek oynamışlığım var. telefonla kaydedenler falan vardı, belki nete düşmüşümdür.
  • doğrusunu yapan kadındır. ne gerek var canım neşeli, kaprissiz, anlayışlı huzur veren bir kadın olmaya demi yani ?
  • gebersindir.
  • deli iseniz bu kadinin pesinden ayrilmazsiniz.
  • ölmez de öldürmez de. anca süründürür
  • bu tanıma uygun bir tanesini tanıdığım kadındır. çok hoş ve çekicidir. hiç de öyle uzak durulan, kanser sebebi görülen bir kadın değil. hiçbir eski erkek arkadaşı ondan hemen kopamadı, adamlar sülük gibi yapışıyorlar kadına. ağustos’ta da düğünü var. baya ideal damat profilinde müstakbel eşi de. arada kaprislerinden, mutsuzluğundan, hiçbir şeyden memnun olmayışından daralıyor bence ama pek şikayetçi olduğuna şahit olmadım. erkekler tam tersini idealize etseler de bu tiplere daha çok kapılıyorlar galiba.
  • gecmiste cekemedigim, su an gorsem yanina bile yaklasmayacagim insan tipidir. bir anda ruhunuzu paramparca edecek anlamsiz bir konusmanin icinde bulabilirsiniz kendinizi bu tip insanlarla. hayat zaten kisa, neden kendimi senin icin harciyayim ki? guzellik, kariyer bir yere kadar. gulen, yanina yaklastiginizi dusundugunuzde dahi ruhunuzun huzura erdigi insanlarla birlikte olun. onlarda kendi karanliklarinda curutsunler ruhlarini.
  • neşeli, kaprissiz, anlayışlı, huzur veren kadın yaparım ben onu. bana emanet ediniz.