şükela:  tümü | bugün
  • resmi olmayan kesin de olmayan sonuçlara göre olmuş olabilecek kökten değişim. ya da yeri değişti ben bulamıyorum. birşeyler oluyor ama durun bakalım...
  • önemsiz bir gelişmedir benim açımdan. 9. nesil olmaktan rahatsız değilim.
  • yoktur efendim böyle bir olay isteyen bi kontrol edebilir benimkini
  • (bkz: ssg united us)
  • miğferdibi, sabırtaşı ve biçare yazarlara atılmış kazıktır.

şu hali ile on birinci nesil yazarda da sadece "yazar" yazıyor.
    birinci nesil yazarda da sadece "yazar" yazıyor.

ancak bir kişi aptal değilse kimdir nedir'ine tıkladığı adamın başında "sabırtaşı - yazar" ünvanını görünce o kişinin dokuzuncu veya onuncu nesil olduğunu tak anlar zaten.

madem nesil kaldırılıp bir birleştirme yapılacak bütün sosyalist duygular ile, tamamen yapılsın!

aslında nesil ayrımının kaldırılması bence hiç yapılmasın, okuduğum bir entry'nin yazarının kaçıncı nesil olduğunu bilmek benim işime yarıyordu.
    şimdi nick altına girip öğreniyorum. illa ki öğreniyorum, işi zorlaştırmaktan başka bir işe yaramadı.
  • siniflamayi ortadan kaldirmayhi amaclayan -bence- gereksiz uygulama.
    9.nesil bicare (hatta bicare bicare olduk bir sure ) yazarlardan biri olarak , nesil farkinin gorunmesinden hic rahatsiz degildim. benden bilmem kac yil once sozluge gelerek buranin yukunu cekmis , eksi sozlugu eksi sozluk yapanlarla benim aramda nesil farki olmasindan neden rahatsiz olayim ?
    buranin bu kadar sevilmesini ve populer olmasini saglayan onlarin guzel yazilariydi .
    ben eski nesilleri , bir cadiri ayakta tutan direk gibi goruyorum .
    bilmiyorum bu uygulamaya karar verme nedeniniz neydi .
    ama , direginiz olan en eski nesillerinizi kusturup kaybederseniz , bunca cabayla insa ettiginiz bu rengarenk cadirinizi ayakta tutabilmeniz cok zor olacaktir .
  • sanirim sozlukteki ben fasilitesi ile ilgili duzenleme yapilirken atlanilan bir ayarin dogal sonucudur. sabirtasi bicare hayvan gibi ayrimlarin kalmasindan boylece bir sonuca vardim. panige gerek yok.
  • toplu alımlarla alınmış yazarların yine kimdir nedir'in de biçare, miğfer dibi falan yazıyor ancak, kaçıncı nesil olursa olsun toplu alımlarla alınmamış normal onaylanmış yazarların bilgilerinde sadece yazar yazmakta. bir nevi toplu bir şekilde alınmış insanları diğer yazarlardan hala ayırma söz konusu.
  • elitist orospu cocugu ki$iligimden oturu cok mutsuzum bu uygulama kar$isinda. kim on senedir burada, kim gecen hafta gelmi$ bilmek istiyorum.

i$in boktan yani bircok sozluk uygulamasi gibi bunun da "bazilari icin" gecerli olmasi zaten. elemanda nesil yazmiyor ama migferdibi yaziyor, biliyorsun i$te kacinci nesil. ama "yazar" sifati ile var olan butun o yazarlarin hangisi kacinci nesil bilemiyorsun.

nesilleri kaldirmak gibi herkesi "e$itleyen" bir uygulamaya gidecekseniz adam gibi gitmeniz lazim, obur turlu yahudi damgalayan ss subayi gibi gorunuyorsunuz. herkes "yazar", ama bazilari "bicare yazar". hayir yani cok zor da degil bunu du$unmek, fikir gelirken taksit taksit mi geliyor, ille dogumgunu zirvesinde oldugu gibi ilk once herkesin "isyan" etmesi mi lazim?? binlerce ayar entrysi yemeden cali$miyor mu kafalar nedir.
  • hiç olmadı padawan, jedi , jedi knight, jedi master gibi ünvanlar verilsin hem daha karizmatik duruyor. ayrıca nesillerin kalkması hoş olmamış, bi sayılar çıkmış orda. gizem falan yaptım acaba içinde oldugum nesli mi işaret ediyor diye bulamadım. sayıların anlamını çözen bi söylesin zahmet olmazsa.