şükela:  tümü | bugün
159 entry daha
  • handüzü yaylasının en güzel çiçeği, en güçlüsü...
    güzel haberlerini bekleyen binlerce insanız, aynı zamanda senden umut alan, dolu dolu sevgi hisseden.
    tüm kalbimle şifa diliyorum.
  • kemoterapiye başlayınca yanakları al al olmuş canımın içi instagram. inanıyorum ki iyileşeceksin çok daha iyi, güzel günlerini de göreceğiz.

elden iyi dilekleri göndermekten başka bir şeyin gelmemesi biraz koysa da yüreğimiz hep seninle.
  • https://www.instagram.com/…xl/?taken-by=neslicantay

'' merhabaaa
    bu gün pazar yine güzel bir haber yok maalesef.
    bu sefer belki siz bana güzel haberler, yeni tedaviler önerebilirsiniz diye danışmak için geldim. çünkü akciğer zarındaki tümör sürekli bu şekilde su toplanmasına sebep olursa kemoterapi tedavisi göremeyebilirim. belki farklı bir yol izlenebilir. yumuşak doku kanserinin (yüksek gradlı malign mezenkimal tümör) akciğer metestazı konusunda iyi bir cerrah, onkolog belki başka bir alternatif tedavi varsa eğer lütfen bize ulaşabilir misiniz? raporlar ingilizcesine kadar bizde mevcut. ablamın mail adresini buraya bırakıyorum. ben çok bakamıyorum çünkü. su çıktıkça akciğerden ataklar geçirebiliyorum anlık olarak. o yüzden lütfen ona yazın. şimdiden çok teşekkür ederim. iyi olacağım iyi
    onkolog ve cerrahlar ile görüşmeler halindeyiz. tedaviler cinsleri üstüne. yazan, öneride bulunan ve paylaşan herkese teşekkür ederim ''

ne yorum yapayım şimdi ben. içim sıkıştı yine. iyi olacaksın güzel kadın !
354 entry daha