• aşık olunası, kocaman gülüşüne hayran olduğum güçlü kadın. güzeller güzeli.
    bir baş kaldırış, bir karşı koyuş bu kadar asi, bu kadar asil, bu kadar güzel olabilir mi?
    bu kızımız insana bir çok şeyi sorgulatıyor. varlık ne demek, beden nedir, hayat nedir, yaşama sevinci nedir, ne değildir vs. vs...
    instagram profilini baştan sona inceledim. tedx konuşmasını izledim.
    kanseri yenmişti ama akciğerinde tekrar bir sıkıntı var.
    ama o her zamanki gibi bununla da dalga geçiyor.
    dilerim en kısa zamanda tekrar galip gelir.
  • nesli senin kesinlikle bir misyonun olduguna inandım.
    kesinlikle ve kesinlikle onun da söylediği gibi ''şükürler olsun ki bacağım vardan çok daha fazlasını '' ifade ediyor.
    o güzel bakan fıldır fıldır cin gibi gözleri, güzel yüzü , gülüşü... yaşamayı öyle çok hakediyor ki
    inşallah sağlığına kavuşur .daha tanışması gereken çok insan,dokunması gereken çok yürek var.
  • neslican yaşayacaksın çünkü sen diğer insanlara umut olmak için doğmuşsun, senin adın mucize, sen hayatın ta kendisisin.
    kararlılığın seni zafere taşıyacak ve o bayrağı başkalarına devredeceksin senin misyonun bu, sen demir kadınsın iyi ki varsın.
  • sen çok yaşa, güzel kız.
  • handüzü yaylasının en güzel çiçeği, en güçlüsü...
    güzel haberlerini bekleyen binlerce insanız, aynı zamanda senden umut alan, dolu dolu sevgi hisseden.
    tüm kalbimle şifa diliyorum.
  • kemoterapiye başlayınca yanakları al al olmuş canımın içi instagram. inanıyorum ki iyileşeceksin çok daha iyi, güzel günlerini de göreceğiz.

elden iyi dilekleri göndermekten başka bir şeyin gelmemesi biraz koysa da yüreğimiz hep seninle.
  • https://www.instagram.com/…xl/?taken-by=neslicantay

'' merhabaaa
    bu gün pazar yine güzel bir haber yok maalesef.
    bu sefer belki siz bana güzel haberler, yeni tedaviler önerebilirsiniz diye danışmak için geldim. çünkü akciğer zarındaki tümör sürekli bu şekilde su toplanmasına sebep olursa kemoterapi tedavisi göremeyebilirim. belki farklı bir yol izlenebilir. yumuşak doku kanserinin (yüksek gradlı malign mezenkimal tümör) akciğer metestazı konusunda iyi bir cerrah, onkolog belki başka bir alternatif tedavi varsa eğer lütfen bize ulaşabilir misiniz? raporlar ingilizcesine kadar bizde mevcut. ablamın mail adresini buraya bırakıyorum. ben çok bakamıyorum çünkü. su çıktıkça akciğerden ataklar geçirebiliyorum anlık olarak. o yüzden lütfen ona yazın. şimdiden çok teşekkür ederim. iyi olacağım iyi
    onkolog ve cerrahlar ile görüşmeler halindeyiz. tedaviler cinsleri üstüne. yazan, öneride bulunan ve paylaşan herkese teşekkür ederim ''

ne yorum yapayım şimdi ben. içim sıkıştı yine. iyi olacaksın güzel kadın !
  • yaklaşık 2 aydır falan takip ediyorum kendisini instagramdan. kasıntı kasıntı fotoğraf çekilen, ilham kaynağı olduğunu söyleyen şeyma subaşılar, blogerlar, youtuberlar falan hep yalan, bu kız gerçek! gerçekten bana yaşama enerjisi, ilham, mutluluk veriyo bu kız. resmen kırk yıllık arkadaşım gibi oldu, her gün fotoğraf atsın da kocaman gülümsemesini göreyim diye bekliyorum. onunla birlikte seviniyorum, onun hastalığına ondan çok sinirleniyorum. iyiki varsın be neslican. sen bu hayatı güzelleştiren detaylardansın. bize -en azından bana- çok lazımsın.
  • twitter için fazla düzgün bir insan kendisi. kokuşmuş iğrenç insanlar twitlerinin altına doluşmak için geç bile kalmış.
  • kanseri yendiğini duyuracağı günü bekliyorum heyecanla.
    başaracak, o kadar güçlü o kadar güzel bir insan ki eminim bundan.
hesabın var mı? giriş yap