şükela:  tümü | bugün
  • bülent şakrak repost etmişti gördüm instagramda. içimi bir yaşama sevinci kapladı profilini inceleyince . sen nasıl tatı bir insansın. bundan sonra dilerim ki allah senin gönlüne göre versin güzel kız. ve umarım ki atlatırsın bu hastalığı. dua edicem sana.
  • bana kendimi suçlu hissettiren kız.

empati kurabilen, doğruyu yanlışı bilen ancak başkalarının acılarını içinde yaşamakta zorlanan, açıkcası pek de umursayamayan biriyim, bunu itiraf edemeyen diğer pek çok insan gibi. ama bu kıza üzülüyorum, eğer imkanım olsaydı ona ne pahasına olursa olsun yardım edeceğimi biliyorum. fakat itiraf etmek istemesem dahi bunun tetikleyici sebebinin güzel olması olduğunun farkındayım. ve bu bana kendimi haklı olarak ikiyüzlü hissettiriyor.
  • sendeki yaşama sevinci arzusu bende olmadığı için özür dilerim.

elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz. gözümüze soktuğun için minnettarım.
  • aşık olunası, kocaman gülüşüne hayran olduğum güçlü kadın. güzeller güzeli.
    bir baş kaldırış, bir karşı koyuş bu kadar asi, bu kadar asil, bu kadar güzel olabilir mi?
    bu kızımız insana bir çok şeyi sorgulatıyor. varlık ne demek, beden nedir, hayat nedir, yaşama sevinci nedir, ne değildir vs. vs...
    instagram profilini baştan sona inceledim. tedx konuşmasını izledim.
    kanseri yenmişti ama akciğerinde tekrar bir sıkıntı var.
    ama o her zamanki gibi bununla da dalga geçiyor.
    dilerim en kısa zamanda tekrar galip gelir.
  • helal olsun dediğim genç insan.
  • tedx talks izlerken karşıma çıktı.çok güçlü olması sevgiden kaynaklanıyor.hayatı seviyor ve pozitifliğini elden bırakmıyor.biz en ufak olaylarda bile kendimizi salıp hayattan koparken ,o bacağı ondan koparılmasına rağmen dimdik hayat ile mücadele ediyor ve hayata tutunuyor.umarım tedavisi yolunda gider ve yaşama pırıltılarını saçmaya devam eder.seni seviyorum muhteşem insan.
  • neslican yaşayacaksın çünkü sen diğer insanlara umut olmak için doğmuşsun, senin adın mucize, sen hayatın ta kendisisin.
    kararlılığın seni zafere taşıyacak ve o bayrağı başkalarına devredeceksin senin misyonun bu, sen demir kadınsın iyi ki varsın.
  • handüzü yaylasının en güzel çiçeği, en güçlüsü...
    güzel haberlerini bekleyen binlerce insanız, aynı zamanda senden umut alan, dolu dolu sevgi hisseden.
    tüm kalbimle şifa diliyorum.
  • kemoterapiye başlayınca yanakları al al olmuş canımın içi instagram. inanıyorum ki iyileşeceksin çok daha iyi, güzel günlerini de göreceğiz.

elden iyi dilekleri göndermekten başka bir şeyin gelmemesi biraz koysa da yüreğimiz hep seninle.
  • https://www.instagram.com/…xl/?taken-by=neslicantay

'' merhabaaa
    bu gün pazar yine güzel bir haber yok maalesef.
    bu sefer belki siz bana güzel haberler, yeni tedaviler önerebilirsiniz diye danışmak için geldim. çünkü akciğer zarındaki tümör sürekli bu şekilde su toplanmasına sebep olursa kemoterapi tedavisi göremeyebilirim. belki farklı bir yol izlenebilir. yumuşak doku kanserinin (yüksek gradlı malign mezenkimal tümör) akciğer metestazı konusunda iyi bir cerrah, onkolog belki başka bir alternatif tedavi varsa eğer lütfen bize ulaşabilir misiniz? raporlar ingilizcesine kadar bizde mevcut. ablamın mail adresini buraya bırakıyorum. ben çok bakamıyorum çünkü. su çıktıkça akciğerden ataklar geçirebiliyorum anlık olarak. o yüzden lütfen ona yazın. şimdiden çok teşekkür ederim. iyi olacağım iyi
    onkolog ve cerrahlar ile görüşmeler halindeyiz. tedaviler cinsleri üstüne. yazan, öneride bulunan ve paylaşan herkese teşekkür ederim ''

ne yorum yapayım şimdi ben. içim sıkıştı yine. iyi olacaksın güzel kadın !