şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tedx talks izlerken karşıma çıktı.çok güçlü olması sevgiden kaynaklanıyor.hayatı seviyor ve pozitifliğini elden bırakmıyor.biz en ufak olaylarda bile kendimizi salıp hayattan koparken ,o bacağı ondan koparılmasına rağmen dimdik hayat ile mücadele ediyor ve hayata tutunuyor.umarım tedavisi yolunda gider ve yaşama pırıltılarını saçmaya devam eder.seni seviyorum muhteşem insan.
 • neslican yaşayacaksın çünkü sen diğer insanlara umut olmak için doğmuşsun, senin adın mucize, sen hayatın ta kendisisin.
  kararlılığın seni zafere taşıyacak ve o bayrağı başkalarına devredeceksin senin misyonun bu, sen demir kadınsın iyi ki varsın.
 • handüzü yaylasının en güzel çiçeği, en güçlüsü...
  güzel haberlerini bekleyen binlerce insanız, aynı zamanda senden umut alan, dolu dolu sevgi hisseden.
  tüm kalbimle şifa diliyorum.
 • kemoterapiye başlayınca yanakları al al olmuş canımın içi instagram. inanıyorum ki iyileşeceksin çok daha iyi, güzel günlerini de göreceğiz.

  elden iyi dilekleri göndermekten başka bir şeyin gelmemesi biraz koysa da yüreğimiz hep seninle.
 • https://www.instagram.com/…xl/?taken-by=neslicantay

  '' merhabaaa
  bu gün pazar yine güzel bir haber yok maalesef.
  bu sefer belki siz bana güzel haberler, yeni tedaviler önerebilirsiniz diye danışmak için geldim. çünkü akciğer zarındaki tümör sürekli bu şekilde su toplanmasına sebep olursa kemoterapi tedavisi göremeyebilirim. belki farklı bir yol izlenebilir. yumuşak doku kanserinin (yüksek gradlı malign mezenkimal tümör) akciğer metestazı konusunda iyi bir cerrah, onkolog belki başka bir alternatif tedavi varsa eğer lütfen bize ulaşabilir misiniz? raporlar ingilizcesine kadar bizde mevcut. ablamın mail adresini buraya bırakıyorum. ben çok bakamıyorum çünkü. su çıktıkça akciğerden ataklar geçirebiliyorum anlık olarak. o yüzden lütfen ona yazın. şimdiden çok teşekkür ederim. iyi olacağım iyi
  onkolog ve cerrahlar ile görüşmeler halindeyiz. tedaviler cinsleri üstüne. yazan, öneride bulunan ve paylaşan herkese teşekkür ederim ''

  ne yorum yapayım şimdi ben. içim sıkıştı yine. iyi olacaksın güzel kadın !
 • twitter için fazla düzgün bir insan kendisi. kokuşmuş iğrenç insanlar twitlerinin altına doluşmak için geç bile kalmış.
 • dik duruşundan ödün vermeyen, yaşama sevinciyle örnek alınması gereken güzel insan.

  duygulanıyorsanız bunun nedeni sadece onun yanında olup üzülmeniz, ona destek vermeniz değil; kendi hayatınıza dönüp bakıp ne kadar boktan olduğudur. bunu yaşattığın için teşekkürler nesli :)
 • inanılmaz geriliyorum kızın gelişmelerini takip ederken, kötü haber gelecek diye stres yapıyorum.

  hasta gibi görünmeyen, enerjik, güzel, zeki ve önünde muhteşem bir hayat olması gereken kızın çok ciddi bir hastalığa yakalanmış olmasında çok yanlış bir şeyler var.

  geçen ciğeri su toplamıştı, instagram’da görünce benim üstüme ağırlık çöktü. şu sıralar iyi gibi duruyor.

  zalimsin dünya.
 • süper bir kız. yüzünden gülücük eksik olmasın inşallah. allah yardımcın olsun.
 • dünya güzeli, sevimli ponçik.