şükela:  tümü | bugün
  • ınstagramda @neslihancanpolatt account'unda tasarımlarını görebileceğiniz, müthiş rahat ve zevkli ayakkabıların tasarımcısı.
  • instagram hesabını uzunca bir süre takip ettim. kibir kelimesinin vücut bulmuş halidir kendisi. özellikle bir yandan gülüşü var ki baya ağzına kürekle vurmalık.
    kendisinden ayakkabı almışlığım da vardır. sözüm markasına değil kendisine.
    (bkz: sorry not sorry)
  • instagram hesabından uzun süredir takip ettiğim, kendi üretimlerini yapan, gerçek deri kullanan ve işçiliği gayet iyi olan ayakkabı markasının sahibidir. birkaç kez ayakkabı almışlığım ve bizzat muhatap olmuşluğum vardır ve açıkçası yukarıdaki entrylerde bahsedilen ‘kibir’in ‘kendini bilmekle ve asaletle’ karıştırıldığını düşündüm okuyunca. bana kalırsa ayakkabılarıyla ilgili değil belki ama kendisiyle ilgili mütevazı bile geliyor bana:) ayrıca işini iyi yapan, kimseye zararı dokunmayan insanların kibri de beni hiç rahatsız etmiyor, öyleyse de hakkıdır diyorum.
  • genelde orijinal urunlerin cakmalarini yaparak nisantasinda pazarlayan dukkan. aldiginiz ayakkabida bir sorun ciktiginda ise “yeni seride o hatayi duzeltcez” piskinligiyle cevap veriyorlar. musteri memnuniyeti muazzam yani. aman diyim bulasmayin paranizla rezil olmayin.
  • uzun süren süren intagram takiplerim sonucunda bir günde 4 ayakkabı sipariş verdiğim ve sonrasında da devamını getirdiğim markadır. özellikle internetten ayağımda denemeden hiçbir şekilde ayakkabı siparişi vermişliğim yoktur. beni ilk alışverişimde 4 ayakkabı siparişine iten kesinlikle markanın kurucusu neslihan hanım'ın anlatımları oldu. ayakkabıları yakın çekimde videolarla detaylandıran böylelikle kendinize uyarlamanıza yardımcı olan bir ortam sağlıyor. ve anlattığı gibi de alışveriş yaparsanız memnun kalıyorsunuz. ayakkabı seçiminde kalite ve model olarak takıntılı olan ben neden burayı tercih ediyorum;

- bi kere yukarıda yazılan entry gibi çakma olayı değil bir esinlenme söz konusudur. (çakma denilen olay bambaşka bir şeydir) marka modayı yakından takip ederek birinci sınıf kalite ve yorumla özgün modeller çıkarabilmektedir. bugün bütün ayakkabı markalarında benzer modellerle modaya uygun üretimler görülmektedir.

- eğer sürekli yeni ürünler deneme fırsatınız yoksa, beğendiğiniz ayakkabıyı video çekimleriyle detaylı görme fırsatı elde ediyorsunuz,

- herhangi bir sorun yaşamadım ama gördüğüm kadarıyla her zaman karşılarında muhatap olabilecek birisi bulunmaktadır,

- marka özellikle dünya piyasasında popüler olan birçok modeli bizim zevklerimize ve günlük kullanımımıza uyarlıyor ve bu haliyle hem sade hem de çok şık ürünler bulabiliyorsunuz,

- müşteri yorumları, istekleri ve beklentileri gördüğüm kadarıyla dikkate alınmakta ve bir sonraki üretimlerde değerlendirilme,

- her şeyden önemlisi bir kere gerçekten çok kaliteli ayakkabılar yapıyorlar, özellikle deri malzeme ve kusursuz işçiliği ayakkabıyı elinize aldığınız an anlıyorsunuz. tam kalıp özelliği günlük kullanımda oldukça rahat hissettiriyor.

geçen gün istanbul, izmir mağzalarından sonra one tower avm'de ankara mağazalarını açtılar. ve neslihan hanım da oradaydı. tabi koşup hemen gittim. ben bu kadar zarif, kibar, olgun ve güler yüzlü bir kadın görmedim. kendisi gereksiz sırıtmıyor öyle ve duruşunun asilliği başarılı kadının o olgun duruşunu yansıtıyordu. gördüğüm kadarıyla mağazanın ziyaretine gelen herkes mutlaka alışveriş yapacağım diye gelmişti. ayakkabı denemeye fırsatım olmadı herkeste bir özlemle ayakkabıları görme hissiyatı vardı, garipti, güzeldi. yani ayakkabı alınır burdan.
  • 3 ayakkabı aldım kendinden. yani nerede o aşırı rahatlık ben anlamadım. normal ayakkabı işte. hatta birinden memnun kalmadım, üst derimi çok zedeledi ayağımda.
    deri deri diye havalanıyor da, kimse deri olmayan ayakkabıyı deri diye zaten satmıyor. isteyen kişi istediğini alır.
    ayrıca esinlenme değil çakmadır. kendi tasarımları değildir hiçbir ayakkabılar.

bir üst yorumun kendisi veya yaverleri tarafından yazıldığını düşünüyorum. kimse bu kadar övmez heralde bir markayı.

hotiç de deri ayakkabı yapıyor ve şuan fiyatları daha uygun nesliden. nesli gittikçe pahalılaştırıyor ve bunun adına kalite diyor. sitesine bakın, 270den satışa sunduğu ayakkabı şuan 160 tl. he kalite.

pardon 320 den 159