şükela:  tümü | bugün
 • ınstagramda @neslihancanpolatt account'unda tasarımlarını görebileceğiniz, müthiş rahat ve zevkli ayakkabıların tasarımcısı.
 • instagram hesabını uzunca bir süre takip ettim. kibir kelimesinin vücut bulmuş halidir kendisi. özellikle bir yandan gülüşü var ki baya ağzına kürekle vurmalık.
  kendisinden ayakkabı almışlığım da vardır. sözüm markasına değil kendisine.
  (bkz: sorry not sorry)

  !!!!!! aldığım ayakkkabı dolapta durduğu yerde parçalanarak kalitesizliğini de ortaya çıkarmıştır. ayakkabıyı 3 kere giydim.
  kendilerine ulaşınca da bütün ayakkabılara olur öyle dediler(??!!) eğer ilk kez ayakkabı giymiş olsaydım hayatımda, ha öyle mi, çok pardon demek ben bilmiyormuşum der teşekkür ederdim.
  yok arkadaş böyle instagramda aşırı reklam kasan markalardan uzak duracaksın!!!!!!
 • instagram hesabından uzun süredir takip ettiğim, kendi üretimlerini yapan, gerçek deri kullanan ve işçiliği gayet iyi olan ayakkabı markasının sahibidir. birkaç kez ayakkabı almışlığım ve bizzat muhatap olmuşluğum vardır ve açıkçası yukarıdaki entrylerde bahsedilen ‘kibir’in ‘kendini bilmekle ve asaletle’ karıştırıldığını düşündüm okuyunca. bana kalırsa ayakkabılarıyla ilgili değil belki ama kendisiyle ilgili mütevazı bile geliyor bana:) ayrıca işini iyi yapan, kimseye zararı dokunmayan insanların kibri de beni hiç rahatsız etmiyor, öyleyse de hakkıdır diyorum.
 • genelde orijinal urunlerin cakmalarini yaparak nisantasinda pazarlayan dukkan. aldiginiz ayakkabida bir sorun ciktiginda ise “yeni seride o hatayi duzeltcez” piskinligiyle cevap veriyorlar. musteri memnuniyeti muazzam yani. aman diyim bulasmayin paranizla rezil olmayin.
 • uzun süren süren intagram takiplerim sonucunda bir günde 4 ayakkabı sipariş verdiğim ve sonrasında da devamını getirdiğim markadır. özellikle internetten ayağımda denemeden hiçbir şekilde ayakkabı siparişi vermişliğim yoktur. beni ilk alışverişimde 4 ayakkabı siparişine iten kesinlikle markanın kurucusu neslihan hanım'ın anlatımları oldu. ayakkabıları yakın çekimde videolarla detaylandıran böylelikle kendinize uyarlamanıza yardımcı olan bir ortam sağlıyor. ve anlattığı gibi de alışveriş yaparsanız memnun kalıyorsunuz. ayakkabı seçiminde kalite ve model olarak takıntılı olan ben neden burayı tercih ediyorum;

  - bi kere yukarıda yazılan entry gibi çakma olayı değil bir esinlenme söz konusudur. (çakma denilen olay bambaşka bir şeydir) marka modayı yakından takip ederek birinci sınıf kalite ve yorumla özgün modeller çıkarabilmektedir. bugün bütün ayakkabı markalarında benzer modellerle modaya uygun üretimler görülmektedir.

  - eğer sürekli yeni ürünler deneme fırsatınız yoksa, beğendiğiniz ayakkabıyı video çekimleriyle detaylı görme fırsatı elde ediyorsunuz,

  - herhangi bir sorun yaşamadım ama gördüğüm kadarıyla her zaman karşılarında muhatap olabilecek birisi bulunmaktadır,

  - marka özellikle dünya piyasasında popüler olan birçok modeli bizim zevklerimize ve günlük kullanımımıza uyarlıyor ve bu haliyle hem sade hem de çok şık ürünler bulabiliyorsunuz,

  - müşteri yorumları, istekleri ve beklentileri gördüğüm kadarıyla dikkate alınmakta ve bir sonraki üretimlerde değerlendirilme,

  - her şeyden önemlisi bir kere gerçekten çok kaliteli ayakkabılar yapıyorlar, özellikle deri malzeme ve kusursuz işçiliği ayakkabıyı elinize aldığınız an anlıyorsunuz. tam kalıp özelliği günlük kullanımda oldukça rahat hissettiriyor.

  geçen gün istanbul, izmir mağzalarından sonra one tower avm'de ankara mağazalarını açtılar. ve neslihan hanım da oradaydı. tabi koşup hemen gittim. ben bu kadar zarif, kibar, olgun ve güler yüzlü bir kadın görmedim. kendisi gereksiz sırıtmıyor öyle ve duruşunun asilliği başarılı kadının o olgun duruşunu yansıtıyordu. gördüğüm kadarıyla mağazanın ziyaretine gelen herkes mutlaka alışveriş yapacağım diye gelmişti. ayakkabı denemeye fırsatım olmadı herkeste bir özlemle ayakkabıları görme hissiyatı vardı, garipti, güzeldi. yani ayakkabı alınır burdan.
 • geçen senelerde daha güzel modeller çıkarıyorlardı. dünyaca ünlü pahalı markaların ayakkabılarını birebir taklit ediyorlar ve evet kaliteli ürünleri. ama ben sırf ünlü bir markanın diye saçma sapan spor ayakkabıların üretilip durulmasından çok sıkıldım. oysa önceden ürettikleri espadriller, kışlık botlar, yazlık sneakerlar öyle miydi!
 • bayaa bayaa iyi ayakkabılar üreten marka. keşfettiğim için mutluyum. ayağım 42, kadınlar için olanlarından 41, erkekler için olanlarından 42 alıyorum. çok mutluyum.
 • ayakkabıları gerçekten çok güzel, sağlam ve kaliteli. ancak kendisi instagram storylerinde aşırı sessiz konuşuyor. ne dediği anlaşılmıyor. azıcık daha sesli konuşsanız keşke neslihan hanım gerçekten bağırmıyorsunuz öyle konuşunca. normalde çok sessizsiniz.
 • erkekler için 46 ve 47 numara ayakkabılar yapsa hiç fena olmaz...
 • dünyaca ünlü birçok markayla aynı tabanı kullanan ve %100 deri ürünler yapan çok başarılı bulduğum bir kadın neslihan canpolat. aldığım hiçbir ayakkabı, bot, çizme pişman etmedi beni.