*

• vakıfbank güneş sigorta voleybol takımının yıldız oyuncusu. 1983 doğumlu olan kızımız 186 boyunda olup pasör çaprazi mevkinde oynar.genc yasına ragmen güzel oyunu ile gönüllerde taht kurmus, milli takımında vazgeçilmezleri arasına girmiştir. 2003 avrupa bayanlar voleybol sampiyonasinda su ana kadar istenileni verememiştir. ayrıca sarıya boyattığı saçları ile eski masum ve güzel görüntüsünden eser kalmamış. özlem özçelik ablası gibi kart mı gözükmek ister anlaşılamamıştır
  • dün oynanan sırbistan karadağ maçının final sayısını çakan eleman.
  • 2003 avrupa bayanlar voleybol şampiyonasında yıldızını gittikçe parlatan, üç vakte kadar avrupanın en önemli oyuncularından biri olacak voleybolcu. 2.98 metreden smaç vurabiliyor, çift elle 2.92 metre yükseklikten blok yapabiliyor.
  • servislerine hayran bırakmış* voleybolcu
  • servislerde karsi takimin oyuncularini parkeye yapi$tiracak derecede sert olabilen voleybolcu .
  • neden bilmiyorum ama servis atarken çok seksi görünen bayan.
  • turkiye a milli bayan voleybol takiminin sarışın çıtırı, smacları ile yurek hoplatan, ilerde bir voleybolcu ile izdivaç yapmak istersem peşini bırakmayacağım, milli takımda 17 numarayı giyen güzel sporcu. 9 aralık 1983 doğumlu olup 65 kilodur. dünya şampiyonalarında şu ana kadar 12 kez milli takım formasını giymiştir.
  • kendisine "neslihancigim sen insan degilsin, sana insan diyenin mina koyim, sen bir meleksin" demek istedigim, ayriyeten mustafa sandal' in kafasina smac vurmasini diledigim veleybolcu.
  • nefis bir sicrama yetenegi olan, burnu haric gayet de ho$ bir yuzu olan sporcu. smac servis atarken topa baki$inin da hastasiyiz...
    iki taraftan kemik sarmali kisa sac stili flintstones esintisi ta$iyor, ka$lar yilan $eklinde alinmi$ boyle capraz, evet...
  • tarafimca turnuvanin en guzel ve en karizmatik oyuncusu secilmistir kendisi. plaketini almak icin bi ara ugrarsa sevinirim ugramazsa cani saolsun ben kendim de getiririm yeter ki adresi versin yeter ki bi isik yaksin...
hesabın var mı? giriş yap