• ankara'da yaşayan kendisi de sesi de çok güzel şarkıcı. adını tüm türkiye'nin duymamış olması şaşırtıcı. severek ve beğenerek dinliyoruz.
  • 222 park'ta mutlaka dinlenmesi tavsiye edilen güzel sesli dilber.
  • cumartesi geceleri 222 parkta sezen aksu şarkılarını çok güzel yorumlayan şarkıcı, 34 yaşındadır kendisi. bırak beniyi defalarca söylese sıkılmadan dinlerim.
  • nasıl bir dudakları var, korkunç!
  • bir tane roman havası isteyen arkadaşlarıma, spot ışıkları tutturup, "siz buralı degilsiniz galiba... burası eskişehir, burda sizi öttürürler" diyen bir insan.
  • adanalıymış.
  • bayıldığım şahsiyet. her ne kadar söylediği şarkılar müzik zevkime hitap etmese de, sahnesi mükemmel olan ve seve seve izleyebileceğim kadın.

ya yerim onu sanırım.

cumartesileri eskişehir 222 park'ta çıkıyor normalde. bugün piiz'le birlikte sahnedeydi. aşık oldum tekrardan.
  • bu gece söylediği sezen aksu şarkılarıyla beni benden alan kişilik. sahnesi harika, orkestrası zaten muhteşem, e daha ne olsun ki ?
  • gözlerini kapattığında sesi güçlendirilmiş sezen aksu dinliyormuş gibi hissettiren şarkıcı... canlı dinlediğinde hep şarkıcıların ses kusurları ortaya çıkar hayal kırıklığına uğrarsın ya, onda tam tersi. canlı mükemmel, çıkarttığı kasette vasat!
  • efendim şimdi böyle bir son yolcu düzenlemesiyle piyasaya çıkmak cesaret ister.. bu yüzden tebrik etmek gerek öncelikle.. valla groove doldu içime ooohh dedim.. güzel işler, bol kazançlar işalla..
hesabın var mı? giriş yap