• ingilizce ders anlatırken, türkçe kitap okurken rastlanamayan itü elektronik hocası. odasına gidip soru sormanızı ister, odasına gidince iyi davranır. gidin, ışığından faydalanın. ha bi de derse geç girmeyin *
  • itü elektrik-elektronik fakültesinin muhteşem hocası. 1 kez ders aldım, ondan da kaldım ama ders anlatışı ve öğrenci ile iletişimi gerçekten harika. derste kendinizi güvende hissediyorsunuz*
  • sabahın köründe bile odasında çalışırken görülme ihtimali yüksek olan edt, dsa hocası
  • itu ee'nin ufak tefek, yeşil gözlü (yoksa değil miydi), tatli, devre sistem analizi ve edt hocası. bircok degisik görüş olsa da ben hocalığını çok beğenirim, hele o "yapmayın çoçuklaarrrrr" lafı yok mu bitirir beni...biricik danışmanım...
  • kesinlikle kendinden sonra gelenleri derse almayan, ödev ve proje veren, projeleri ile öğrencilere matlab öğrettiren, itü'nün edt derslerinde dersi gerçekten öğretebilen tek hocası.

no pain no gain ekolünün sıkı takipçilerinden...

ayrıca yıllar sonra yeniden dsa dersini verecektir kendisi. fakat öğrencilerine israrla bu dersi kendisinden değil, başkalarından almalarını söylemiştir. bir bildiği var galiba.
  • bir bitirme hocası olarak tapılası tanrıça. başka bir hocayla çalışmış olsaydım, bitirme projemi teslim edemezdim. ayrıca dersi de çok keyifli anlatır. eğer bu hocadan ders alma şansınız varsa, kesinlikle es geçmeyin.
  • uskudar amerikan kiz koleji mezunudur kendisi, yapay sinir ağları dersi de verir dördüncü sınıfta, ama asla ingilizce ders vermez, verdiği dersler hep türçedir
  • dünya tatlısı can hocamız, itü elektronik karanlığının içinde az sayıdaki ışıldayan yüzlerden biri.
  • dersi geçme yüzdesi çok düşük olmasına rağmen o anaç konuşmasıyla moralinizi yüksek tutmanızı sağlayan hoca.
hesabın var mı? giriş yap