şükela:  tümü | bugün
 • şeytan. evet ciddiyim bir insanın bu kadar kötü olabilmesinin başka açıklaması yok çünkü. ve bu zihniyet sadece bu şahısla sınırlı değil bunlardan bu ülkede epeyce var ne yazık ki. bu insanların arasında yaşıyor olmaktan nefret ediyorum.

  bu zihniyetin asla değişmeyeceğinin farkında olmak da acı bir kabulleniş.
 • 17 yıldır toplumun dönüştürülmeye çalışıldığı profil bu işte. insanları kendi beyin yapısına göre yargılayıp, "allah" adına karar veren, kendini üstün gören, kendini ideal ve olması gereken prototip olarak gören kibirli, cahil ve nefret dolu bir model. işte adamlar başarırsa, ideal profilleri bu olacak. o yüzden iyi bakın bu tipe. sizi şu an yargılamıyor olması, sadece gözüne gözükmemiş olmanızdan ileri geliyor. halbuki sizi bir tanısa, ne kulplar, ne sıfatlar takar size...
 • irin dolu kalbi şuurunu ele geçirmiş olacak ki inandığı kitapta açıkça geçen ("sonra o cehenneme atılmaya layık olanların kimler bulunduğunu elbette biz daha iyi biliriz. ") ayeti unutmuş.

  şu saatten sonra başına gelen her türlü linci sonuna kadar hak eden, pislik bir şeytan.

  (bkz: şeytan azapta gerek)
 • yine akp'li. hiç şaşırtmıyorlar. akp'lilik bir hastalıktır.
 • +18

  ————

  pelikancıların vesikalı orospusu.

  halkın emeklerinden çalıp domuz gibi yiyerek büyüttüğü kıçını doyuramayan kocasına olan nefretini, hayatı acılarla geçmiş bir kızcağızın arkasından, ağzından boklar saçarak kusan akpli bir fahişe.

  muhtemelen badelenerek büyümüş, şeyhin kucağından kalkıp şıhın kucağına oturmuş, hayatında sevmek sevilmek nedir bilmeyen oksijen israfı bir organizma.

  bunun gibi tipleri fırına atıp yakıyoruz deseler, işi gücü bırakıp fırına odun taşımakta zerre tereddüt etmem.

  dipnot: din ile akıl hastalığı arasında çok çok ince bir çizgi vardır.
 • avukatları göreve davet etmemiz gereken şahıs. ışin ilginc tarafı böylesine iğrenç bir davranışta bulunan kişinin de, gülüşüyle ışık saçan rahmetli neslican tay'ın hemcinsi olması. yazık.
 • (bkz: up)

  bunları bizim bitirmemiz lazım sosyal medya gücüyle
 • yakalandığı hastalığa karşı inançla savaşmış, milyonlarca insana umut olmuş dünyalar güzeli bir kadın hayatını kaybettikten sonra “cennete giremez bu” yazabilecek kadar zavallı, rezil insan. neslihancım, umarım uzuuun bir hayatın olur da vicdan azabıyla döner durursun.