şükela:  tümü | bugün
  • pelikandır ve tüm pelikanlar gibi yolun sonuna gelmektedir.
  • eğer şahıs denildiği gibi bu kişiyse
    halihazırda hakkında dava açılacaktır. ilgili arkadaşlar şuradan durum hakkında bilgi alabilir.

t: sövsen sövmeye harcadığın nefese yazık olacak bir kişi.

edit: riyakar ibneler istemiş ki şahsın inandığı inançtan ötürü sövelim. sizin gibi olmayacağız. bulunduğu ortamdan zerre feyz almayan ibnelere karşı sevgimiz yok. çatışma yaratmak isteyen başka başlık arasın.
  • büyük ihtimalle dümdüz salak biri. kendisi attığı tweet’de cennet ile ilgili ahkam keserken, “senin olmadığın her yer cennettir” diye cevap atan özgür demirtaş’a, “sen allah mısın, nereden biliyorsun” şeklinde cevap yazmış.

böyle bir zekaya sahip olabilmek için ya gelişme çağında, dikkat çekmeye çalışan sorunlu bir ergen; ya da dediğim gibi dümdüz bir gerzek olmak gerekiyor.
  • cennete gidemeyeceği kesin olan yaratık.
  • müslüman.
  • bize ne senin cennetinden? herkesi kendi ilkçağ masallarına aşık zanneden zavallı birisi.
  • pislik bu da bir başkası, ve bu da ak ile başlıyor. hangi fabrikadan türediniz lan siz, cennet cehennem inşallah vardır en azından öteki tarafta bu karaktersizlerden kurtuluruz.
  • sabaha kadar tüm bağlantıları dökülecektir. değerli emniyet mensuplarımız için baya kolay olacak. ben daha ilginç şeyler çıkacak diye bekliyorum bu şahsın arkasından.

bir insanlık düşmanı.
  • nazi toplama kamplarında tutulmuş bir alman yahudisi'ne sormuşlar; ''hitler bugün eline geçse ne yaparsın? '' diye. yahudi, ''kızgın bir demir çubuğun bir ucunu ısıtır, soğuk tarafını götüne sokarım'' demiş. şaşırmışlar, ''yahu demiri ısıtıp, sıcak tarafı dururken, soğuk tarafını niye götüne sokuyorsun ? ''
    '' tutup çıkartamasın diye'' demiş...

bu gün ülkede yaratılmak istenilen kimlik bu. kansız, vicdansın, karaktersiz, alçak, zalim ve iğrenç bi kimlik..
  • fetöcü olabilir başka birşey demiyorum ak partiliyim diye geçinen birisi partisine bu kadar zarar veremez. ulan muhalif olarak ben acıdım ak partiye ama gerçekten sert bir muhalif olarak ak partiye bu kadar eskitme yapmadım arkadaş. eğriye eğri, doğruya doğru dedik. bu resmen partisini delik deşik ediyor.