şükela:  tümü | bugün
  • akşam 9'dan sonra dinlenmesi tavsiye edilen, amatör şarkıcı..

bu saatte de dinleyebilirsiniz ama...

sevmişidum yürekten

yaylanun çimenine
  • bunca zaman nasıl oldu da denk gelemedim. denk geldiğimden beri kendime gelemedim.
    o nasıl ses, o nasıl yorum...

ağzına sağlık güzel kız.
  • berrak ve içli sesini çok sevdiğim amatör covercı.
  • 1991 rize doğumlu güzel sesli güzel yüzlü hatun.
  • ismini burda gorunce acaip sasirdigim. kendisi lisedeyken, bizim kurumda bizim birimde stajyerdi. biz de firsat buldukca soyletirdik ona sarki, turku.

o zamandan, kendisinde bir star isigi oldugunu fark etmistim. hak ettigi yere gelebilmis degil, gerekli firsatlari bulabilmis degil demekki. cogu karadeniz muzigi yapan sarkiciya yeglerim kendisini. bahti acik olsun.
  • bugün youtube'da dolanırken keşfettiğim, kulağa oldukça hoş gelen sese sahip amatör bir müzisyen.

çalışma arkadaşlarımı klasik müzik türevleri ile "darlarken"* onların kontrası ile 2015 yılı etiketli volkan konak'ın seslendirdiği aleni aleni adlı parça ile karşılaştım. ve itiraf etmeliyim ki oldukça hoşuma gitti. tam bir bahar şarkısı, kıpır kıpır.*

neyse bunu başka söyleyen var mıdır diye bakınırken, bu isimle karşılaştım. kendisine bir şans vermenizi tavsiye ederim. oldukça enerjik bir parçayı kendine has uslubü ile söylemiş. çok güzel olmuş.

aşıksanız veya olacaksanız dinleyin.

hak vereceksiniz.

belki diğer şarkılarına da bakarım, bilemedim.

türk müziğinden çok hoşlanmıyorum.

neyse bir kere daha dinleyim belki severim.

not: bir kere daha dinledim, şarkıyı daha çok sevdim.

pınar dikmen adlı bir amatör müzisyen tarafından "şivesiz" icra edilmiş. ona da bir bakın derim.

türk müziğinden hala hoşlanmıyorum.

arz ederim ...
  • yeni nesil özlem uluğaşkun olan kişi.