• 1976 dan beri vazgecilmeyen tat.
    cok taklidi cikti sonnadan yerli sirketlerce..
  • ben gofrete gofret demem gofret nestle olmayınca
  • az evvel erzak dolabımdan, tam bir paket (bir tane diil) çıkartıp, sırayla yemeye başladığım, lezzetten kamaşan gözlerim, yukarıda yazılı entirilere duyduğu neşeyle büzüşen kalbim ve geri kalan tüm benliğimle beni köprü pozisyonuna getiren, olmazsa yaşayamayacağım, evimin bordrolu yemişi, canım gofretim.
  • gofret aleminin krali.. tek kotu yani supermarketlerde bile her zaman bulunmamasi..
  • bitter çikolatalı olanı her ne kadar gönüllerimizi şenlendirmişse de, sütlü olanı işyeri çekmecelerimizin pek bir vazgeçilmezi, paylaşılmazı olmaya adaydır.
  • limonlu olanı hakkında neden entry yok anlamadığım gofret. böyle bir lezzet nasıl olur ya. içim gidiyor şu nestle limon kremalı gofrete. malesef kendisini sadece migroslarda ve metrolarda bulabiliyorum. tek tek paketlenmiş şekilde 25 kuruş, beş tane böyle tekli gofret ise 125 kuruş. koli koli satsınlar. ne bileyim eti gofret gibi ambalajlasınlar. hatta eti gofret de eskiden portakallı gofret yapardı, ince, çıtır çıtır. onları da satmaya başlasın eti tekrar. veya ne bileyim nestele üretsin portakallısından da. yapsınlar bir şeyler el ele versinler, büyük paket portakallı veya limonlu gevrek gofret istiyorum ben eti veya nestleden.
    duyun beni.
    edit: imla falan
  • bir lara gofret değildir.
hesabın var mı? giriş yap