• hafif sarhoşluk.
  • asıl yazılışı neşve olan kelime
  • kayseride kendileri kahve ve kokteyl olayına adamış kahve bahane muhabbet şahane mekanlarından biri.
  • kayseri'de kaypa*nın karşısında hizmet vermekte olan kendi deyimleriyle çay kahve evi. gayet kibar bir müdürleri bulunmakta, en azından ben her gittiğimde halimi hatrımı sormakta. çalışanları ise genç arkadaşlar olduğundan hafızaları gayet kuvvetli. şöyle ki tam bir kahve çılgını olan bendeniz oraya gittiğimde: "hoşgeldiniz si minor bey, her zamankinden değil mi?" diyerek hem samimi bir ortam yaratıyorlar hem de insanın hoşuna gidiyor bre* netekim bir kaç sıkıntısı da yok değil ama en kısa zamanda halledeceklerini düşünüyor ve desteğimi esirgemiyorum. zira bu zamanda kendi markasını yaratmak zor bir şey ve cesaret ister. başarılar diyorum kısaca..

editoryum: ikinci şubesini bursa'ya açmıştır kendileri..
    editoryum2: deşifre oldum lannn!!
    editoryum3: çok afedersiniz eski halinden eser kalmayan kahve zinciridir kendileri artık. siparişler gelmiyor, unutmuşuz diye bahaneler üretiliyor, kayseri halkının sabrını deniyorlar bence.
  • en son istanbul franchising fuarına katılmış ve istanbulda üç firmaya franchising verecek hali hazırda iki şubesi bulunan kayseri menşeili şirket.
  • bursa fatih sultan mehmet bulvarı neşve'de nutella isimli bir içecek var. nutella'dan yapılmış bir sıcak çikolata..
  • nutella adlı içeceği cidden çok güzel olan yer. hiç bitmese denilen sıcak çikolatalardan, olur ya hani.
  • kayseri'de gidilebilecek en nezih mekanlardan birine sahip kafe. hem ortam hem ürünler olarak çok kaliteli. ayrıca franchising için iyi bir seçenek olarak görünüyor.
  • kayseri zirvesinde sözlük yazarlarına ikram üstüne ikram yağdıran mekan.
  • kendi konseptini ve tarzını oluşturan, verdiği franchisinglerle gittikçe büyüyen ve müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapan kafedir. fondüsü tadından yenmez. sosyal medyayı da feedback için iyi kullanıyorlar.

https://twitter.com/#!/nesvecaykahve
hesabın var mı? giriş yap