şükela:  tümü | bugün
 • monşerler gidince başımıza gelen.

  imam hatip kabadayılığının bizi getirdiği nokta.
 • tam tayyip cevabı vermiş.

  tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
 • fransa cumhurbaşkanı emmanuel macron'un, netanyahu erdoğan'a ağır sözler söylerken ki bakış ve hareketleri görülmeye değer;

  https://twitter.com/…rope/status/939904646759505920

  adam herkesi ikna etmeye çalışan, gerilimi azaltmaya çalışırken ''ayvayı yedik'' gibi bakıyor :d
 • havuz medyasında yer almayacak cevaplardır. netenyahu'ya elbette hak vermiyoruz ama bir liderin ülkesini 3 para etmez adamların ağzına sakız yapması üzüyor bizi. adamlar kaile bile almadıklarını açıkça söylüyorlar, sen kim ahlak kim minvalinde konuşma yapıyorlar.

  ''sayın erdoğan israil’e saldırdı. ülkesinde kürt köylerini bombalayan, gazetecileri hapse atan, iran’ın uluslararası yaptırımları delmesine yardım eden ve gazze dahil teröristlerin masum insanları öldürmesine yardım eden bir liderden ahlâk dersi almam.'' sözlerinde katil, hukuksuz, kanunlara saygısız, insan haklarına saygısız, kural tanımaz, hırsız, teröre destek veren, ahlaksız gibi bir çok yakıştırma var. bu herifin ağzına bu lafları verdik ya, gene dünya'ya rezil edildik ya o koyuyor işte insana.

  kim jong un bile daha az alay konusu olurken biz bu saygısızlığı neden hak ettik.
 • bir devletin yanlış yönetildiğini nasıl anlarsınız?
  israil gibi bir devletin sizi suçlayabilecek cesareti, elinde bunu destekleyebilecek kozu varsa yanlış yönetiliyorsunuzdur.
 • "asrın liderimizi" günahım kadar sevmem ama bu bünyamin kim köpek ki pkk itlerini destekliyor.bak bünyamin 80 milyon deli var burada ateşle oynama sokarım kudusune de, hayfana da akıllı ol diye karşı cevap bekledigimdir. cevabı veren oyu alır.
 • cizre olayları, gazetecilerin içeri tıkılması, ambargo delicilik ve terör destekçiliği. nereden saldıracaklarını özetlemiş. bunların hepsini birden resmi bir toplantıda açıkça dile getiren ilk devlet lideri olabilir. şu da var: bu sözleri fransa cumhurbaşkanının yanında söylemiş olması da ayrı bir önem taşıyor.