şükela:  tümü | bugün
  • temel ilkeleri; "halka hizmet, hakkaniyete riayet ve dürüstlük, ortak dava yolunda birliktelik, takım çalışması, kesintisiz gelişme çabası, nezaket ve alçakgönüllülük, nimetlere şükretmek allah'dan gelene razı olmak" olan kayseri'li it şirketi. misyonu da şöyledir:

    "netcom bilgisayar a.ş.'nin misyonu: ilkeleri, hedefleri, politikaları, stratejileri olmak ve geliştirmek, dürüst, güvenilir, devamlı ve adaletli olmaktır. zor gün dostu olup, sözlere sadakat gösterip, insanlara ve çalışanlara değer vermek ve saygı duymaktır. helal yoldan karlı ve çok kazanç için mücadele etmek, gururlu fakat mütevazı, mağrur fakat sevecen olmaktır. abartısız zarafet içinde bulunmak, yenilikçi olmak, bilgiye önem vererek, kendimize has tarz geliştirerek, taklitçi değil üretken olup aktif girişimcilik içinde bulunmaktır. birlikte çalıştığımız kişileri düşüncelerinden dolayı cezalandırmamak ve kılık kıyafetine müdahil olmayarak ,suç ve kusurları tespit edilene kadar çalışanları cezalandırmamaktır."

    (bkz: http://www.netcom.com.tr/alt/vizyon.htm)
    (bkz: vizyon)
    (bkz: misyon)
  • 90'larda abd'de faaliyet göstermiş san jose merkezli bir internet servis sağlayıcı. mindspring'e oradan earthlink'e oradan da at&t canada'ya satılmış.
hesabın var mı? giriş yap