şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
6063 entry daha
 • yeni he-man dizisini izledikten sonra artık emin oldum, erkeklerden nefret eden, lezbiyen ruh hastaları tarafından yönetiliyor bu yapım. erkekler ölsün, herkes ibne olsun, tüm kadınlar saçının yanını kazıtıp lezo olsunlar istiyorlar.

  edit: bence kadınlardan da nefret ediyorlar, çünkü kadınların dişi olmasını da istemiyorlar. kadınlar erkekleşsin, erkekler de ibneleşsin istiyorlar.
 • buralarda pek çok kez savunduğum streaming sitesi.
  lakin cidden cılkı çıktı artık . başrolünde kadınların olduğu kadın hikayelerini anlatan istediğin kadar dizi yap , tek ses etmeyiz . güzel olanı da sorunsuz izleriz de niye erkeklere özel hikayelerin anasını ağlatıyorsunuz ki. en son heman dizisi mesela. bu karakterin fanları kimler o dönemde yaşamış ve şu an orta yaşa merdiven dayamış erkekler.
  şimdi bu dizinin devamını çekip de başrole teela yı koyup , heman i de yan karakter yapmanın anlamı ne . her şeyden önce bunu yaparken ki amaç ne , tutacağını mı sanıyorsunuz . en son örnek cursed adlı dizi işte .
  belirli kitlesi olan bir hikayeyi alıp kurcalarsanız ortaya hayal kırıklığı çıkıyor . fan grubu zaten baştan nefret ediyor , fan grubu dışında da yeterince ilgi çekemiyor yapım ve iptal oluyor .
  sjw olayına , lgbtq temsiline hepsine okeyim de erkekler de bu dünyanın insanları be arkadaş. onların da kendilerine özel zevkleri olabilir .
  niye b.k ediyorsunuz her şeyi ki. shera yı yeniden yaptınız , daha çocuklara ve kızlara özeldi bu yapım . heman de erkeklere ve erkek çocuklarına kalsaydı be netflix .
1 entry daha