şükela:  tümü | bugün
2179 entry daha
  • paketleri sırasıyla 15,99 tl - 27,99 tl - 39,99 tl olan vod servisi.

buna çuvalla para dökenler nasıl döküyor anlamadım. ayrıca arkadaş açın okuyun ya neden bazı diziler var neden bazıları yok. üye oldum geldim aradığım hiçbir şey yok diyor adam. abicim üye olmadan baksana. sana uygun değilse niye üye oluyorsun. ayrıca şunu anlayın artık. netflix videonun spotify'ı değil. kaldı ki spotify da bile aradığın her şey çıkmıyor. film dizi endüstrisi farklı işliyor.
  • hedef kitlesi bu akşam ne izlesem olan izleyicidir. şu diziyi duydum izleyeyim, bu filmi peteksu izlemiş ben de izlemeliyim şeklinde nokta atışı izleyenler için maalesef en uygunu online film kiralama sistemleri ya da torrent tir.
  • 16 tl’lik paketine uyeyim. bundan bir hafta oncesine falan kadar avrupa’da yasiyordum, ama uyeligi turkiye’den aldigim icin ucuza cok daha genis bir icerige erisebiliyordum.

mesela gecen hafta telefonumda internet olmadigi icin archer’in son sezonunu komple indirdim, ucagi beklerken falan mis gibi izleyip bitirdim. tatile giderken de dizileri indirecegim ki izleyecek sey olsun. beklettigim diziler var zira.

bir de, turkiye’de icerik yok derken su kastediliyor: archer’in 9 sezonu belcika netflix’inde varken turkiye netflix’inde daha 8. sezon bile yok. turkiye’de bu diziyi yayinlayan bir platform da yok, fx’te falan yok bildigim kadariyla. ama 7. sezonda kalmisiz. sacma sapan iste. yine de kullanim rahatligi icin katlaniyoruz.
  • bilgisayarda geriye almak için sol yön tuşuna basıyorum geriye almıyor ancak sol yön tuşuna bastıktan sonra space tuşuna basarsam geriye alıyor.
  • ülkemizdeki platform ne yazık ki sıkıntılı. zaten ilk geldiği zaman eklenebilecek pek çok içerik varken arka sokaklar’ı eklemesinden belliydi böyle olacağı. orijinal içeriklere lafım yok tabii onlar anında geliyor.