• izlediklerim şeklinde bir liste yapabilme imkanı sunması gereken platform. sadece bir liste yapılabiliyor ve onda da böyle ayrıntılar eklenemiyor.
  • funda eryiğit, fatih artman, engin öztürk ve öner erkan herhalde kadrolu çalışanları olmuş.
  • birkaç platform arasında kaldım. netflix üyeliğim vardı fakat bir ara kapattım. izlemek istediğim çoğu şeyi bulamıyorum. yine de netflix, mubi, amazon prime, digiturk play. hangisini tavsiye edersiniz? çeşitlilik bakımından, görüntü kalitesi, altyazılar, arayüz. fiyat-performans ilişkisi olarak ayrıca. veya tavsiye ettiğiniz başka platform varsa da ilgilenirim.
  • bu platforma üye olmamın sebebi netflix originals harici içerikleri izlemek için tamamen.papara'dan cashback olayı olmasa abone bile olmazdım.ilk zamanlarında çok zayıftı ancak şu an hatırısayılır bir dizi-film-belgesel kütüphanesi olmuş durumda.çok güzel içerikler ekleniyor ama birkaç kez kendi içeriklerini izleyeyim dedim izlemez olaydım özellikle de türkçe içerikleri için konuşuyorum bildiğin rezalet.aşk 101 isimli çöpe 10 dakika tahammül edebildim diğer içeriklerine de aynı şekilde tahammülüm oldu.ürettiği içerikler en fazla atıştırmalık olur izle geç ve unut bu kadar asla dizi anlamında hbo'nun içerikleri gibi olamayacaktır.dijital platformda da rakibi olan prime video'nun orijinal içerikleri gibi de olamayacaktır.prime video'da hızla gelişiyor hem 3.parti hem de kendi içeriklerini güncelliyorlar ve kendi içerikleri netflix'ten kat be kat kaliteli.kütüphanenin ve arayüzün gelişmesi için biraz zamana ihtiyacı var sadece.
  • kesinlikle overrated film ve dizi platformu. cogu film ve dizi zaten yok. üyeligimi iptal edeli cok oldu.
  • sadece türkiye değil bütün dünyadaki netflix reklamları, hesapları bir avuç ergen tarafından yönetilmekte.
    disney+'ın sektörün lideri olmasının(bkz: #117964115) tek faydası aptal netflix reklamları, twitleri yerine bolca baby yoda capsleri görecek olmamız.
  • cashflow'u oldukça düşük ve yakında batması olası şirket. yılda 100 milyar dolara yakın içerik harcaması yapan netflix'te sıklıkla original içerikleri değil klasik yapımlar tercih ediliyor.

son günlerde konusulan tv benzeri stream yayını fikri buradan çıktı. sizlere sunulan seçeneğin artmasıyla tercihlerinizi zora sokan (bkz: overchoice) nedeniyle buna yöneldiğini düşünüyorum. amerikan halkı özelinde insanlar tv karşısında bir aptal olmak istiyorlar. önlerine sunulani izlemek bir tercih yapmaktan daha kolay olduğu için.

disney'in fox serilerini satın alması ve stream işine girmesiyle netflix'in rakipleri artmaya devam ediyor. netflix original serilerinin türk yapımı olanlarina yapılan yorumlarını gördüğünüzde ne demek istediğimi anlarsınız. netflix popüler bir akım olarak bu kadar büyüdü ancak yaptığı işlerle ticari gelişimi pek korele ilerlemiyor. sağlam bir rakiple işinin bitebilecegini öngörüyorum.
  • türkçe içerik üreteceklerine keşke sezonları eksik olan dizilere para harcasalar dediğim platform.

(bkz: better call saul)
    (bkz: brooklyn nine nine)
  • safari'de izlerken insanı kanser eder. sürekli türlü türlü sebeplerle kesintiye uğruyor. bu nedenle bu platformun kullanılma sebebini anlamıyorum. sürekli sorun çıkaran bir siteysen seni parayla neden tercih edeyim ya?
  • bağımlısı olmaya başladığım oluşum. bazen düşünmeden edemiyorum acaba bu salgın olayında netflixin bir parmağı var mı diye. çünkü herkes evde ve bunu seyrediyor.
hesabın var mı? giriş yap