• bu kadar paranoya niye diye sordurmustur. demek ki bir bok yiyorsunuz bir mesajda bu kadar altınıza sictiginiza gore dedirtmistir. sonuçta uye olmayacagim diye cigirirken de reklamini yaparsiniz ruhunuz duymaz. good job netflix...
  • ücretsiz üyeliğimi başlattım. yalnız örneğin " the 100 " dizisinin 4. sezonu bitti burada hala 3. sezonda. sağda solda reklamını görüyordum ama o kadar harika içeriğe sahip değil.
  • reklam adı altında çok korkunç bir taciz yapan muhteşem kaliteli platform. ama iamwaldo tehdidinde en son suçlu netflix'tir. bir marka reklam yaparken hedef kitlede iz bırakma, hedef kitle dışında da çok kişiye ulaşma, reklam yatırımı sonrasında bile konuşulma vs peşinde koşar. ajansları da bu yolda stratejiler çizer, fikirler üretir. bu noktada marka yenilikçi ve özgür bırakan bir markaysa ajanslar uçar. elinde olsa havadaki yolcu uçağının ışıklarını kapatıp motorlarını 10 saniye susturur sonra ekranlara netflix logosu verir, o kadar. ama buna izin verecek havayolu şirketi bulamaz. yazarlarının taciz edilmesine, tehdit edilmesine, kötü bir gece yaşamalarına sebep olan baş suçlu paragöz ekşi teknoloji ve bilişim a.ş.dir. sonra böyle bir stratejiyi markaya uygun gören ajans ve bu yol haritasına güvenen netflix yöneticileridir.
  • anlamadığım bir durum var. şimdi spotify da paranı veriyorsun ister 320 istersen 160 artık internetin neye el veriyorsa o kalitede dinlersin. ancak bu meret 16 lirayı veriyorsun ve hd izleyemiyorsun. illa 27 lira vereceksin lan ben 2 kişi kullanmak istemiyorum belki. garip
  • büyük bir ihtimalle apple tarafından bu yıl içerisinde satın alınacak.
  • 1 aylık ücretsiz üyeliğimi başlattım. güzel içerikler var lakin ki aradığım her şey yok. çalışma konsepti nedir? ne sıklıkla içerikler değişiyor ve/veya yenileri geliyor bilen biri var mı? eğer tüm filmler yoksa apple tv daha mantıklı gibi.

turkcell tv plus'ın arşivi daha iyi. lotr, matrix, harry potter bile seri halinde var.
  • stranger things sevenler icin dark diye netflix yapimi diziyi oneririm. daha bile iyi bence.
  • turkcell tv plus da filmler sansürlü.
    deadpool filminde adamın poposunu bile sansürlemişler.
    haberiniz ola.

netflix her açıdan tüm rakiplerinden daha iyi.
  • an itibariyla icerik oynatilamayan platform. hay ben boyle isin..
  • içerik çok ama çok az.

ayrıca geleceği bence pek parlak değil.

disney artık marvel filmlerine izin vermicek deniliyor. aynı şekilde amc dizilerinin amc pass diye bir olay var orada yayınlıyor yarın bir gün bunlarda yayınlama izni vermeyebilir.

amazonun kendi video servisi var.

herkes kendi içeriğini kendi marketinde satmak istiyor. böylesi bir ortamda netflix in elinde ne kalıyor?

tabi ki orjinal kendi ellerinden çıkan seriler.

ama kalkıp sen hemlock grove yi bile telifden türklere izletmezsen 1 aylık denemeden sonrasını getirmemizi bekleme netflix.

ayrıca fiyatlar da aşırı uçuk.

480 p diye bir paket satmaları ve hd içerikler için 27 küsur istemeleri çok para netflix çok para...
hesabın var mı? giriş yap