• ben böyle hizmetin ta anasını avradını affedersiniz. lan 15 euro veriyorum ultra hd izleyeyim diye, son 2 gündür gelen güncellemeyle ingilizce altyazıları kapatmışlar sadece fince ve isveçce var. hadi bilgisayarda custom olarak ekleyebiliyorum, televizyon ve mobilde ne yapayım? illa korsana itiyorlar insanı, ben fince izlemek zorunda mıyım arkadaş filmleri?
  • izlemenizi önerdiğim bir belgesel dizi serileri için:
    (bkz: the toys that made us)
  • herşeyi iyi hoş da para verip üye olduğumuz platformda filmlere dizilere sansür uygulamak da neyin nesi. zaten girişte çocuk/yetişkin filtresi var, bi de filmleri makaslamak nedir amk. en dijital platformumuzda bile örümcek ağları.

tanım: grinin sadece 30-35 tonunun yer aldığı ultra dijital platform
  • esra erol'lu garabetten sonra artık eminim, türkiye'deki reklam politikası "daha ne kadar iğrençleşerek love brand'den hate brand'e dönüşebiliriz?" olan şirket.
  • rick and morty izlerken sürekli ses kesintisi yaşadığım dizi platformu. parayla rezil olmak böyle bir şey olsa gerek. 20 dk lık bölüm içinde 6-7 kere ses kesildi. görüntü normal bir şekilde ilerlerken ses gidiyor toptan. yada kesik kesik geliyor. bu diziyle mi alakalı, genel netflixle mi alakalı yoksa benle mi alakalı anlamadım. ama çok rahatsız edici. 20 dk lık bölümü 40 dk da izledim geri sarmaktan.
  • sanırım senin bilgisayarın ve internet bağlantınla alakalı çünkü dün bitirdim diziyi ve herhangi bi kesinti sorunu yaşamadım
  • çoğu düşük kaliteli orijinal yapımları dışında içerik yok ve bu durum aylardır sosyal medyada konuşulmasına rağmen herhangi bir düzelme olmuyor.

yakın zamanda eklenenler diye düğme yapmışlar, tıklıyorum bir şey görünmüyor. bütün recep ivedik filmleri var ama birkaç tanesi dışında doğru düzgün türk filmi yok.

dün aynı şeyleri görmekten bıkıp üyeliğimi iptal ettim.
  • the open house gibi berbat filmin bu kadar reklamını yapıp izlememize sebep olduğu için, paramı değil 1 buçuk saatimi geri istiyorum kendisinden.
  • dark ve stranger things'in 'ın yeni sezonunu halen yayınlamadığı için kızgın olduğum platform. *

ayda bir mola verip 10 bölüm birden basın , olmuyor böyle bir sene beklemek.
  • (bkz: flixable.co)
hesabın var mı? giriş yap