şükela:  tümü | bugün
  • ne gerek var ortak hesaba dediğim başlık.
    hem parasını nasıl toplayıp ödüyorsunuz.herkesin on lira vermesi gerekiyorsa,vermeyince ne oluyor.on lira için arkadaşlıkları soğutmaya ne gerek var.herkes kendine bir hesaplı üyelik alsın bence.
    fakirliktir,net olarak.
  • 4 kişilik hesap aöçma durumunda sadece ultra hd izlenebiliyor yoksa parası aynı ya denk geliyor
    tek kişilik hesap 16 tl tek kişilik hesap slotu oluyor ve sadece 720p izleyebilme seçeneğiniz oluyor

2 kişik hesap 28 tl kişi başı 14 tl 1080 p kullanılabiliyor 2 kişilik giriş slotu var

4 kişilik hesap 40 tl kişi başı 10 tl ve 4k izleyebilme ultra hd özelliği sadece bu üyelik türünde oluyor ve bu baya fark yaratan bir görüntü kalitesi olduğu için kullanımı tavsiye edilen ve daha iyi olan seçenek budur ve 4 kişilik giriş slotu bulunan hesap türüdür
  • bizim 4 kisilik hesapta cocuk profilini kapattik normal yaptık etti 5 profil adam nasi 100 tl tek seferde atesliyoruz kankamiza o da enparada oduyoryilda 200 tl ona kalıyor. bizim kafamiz rahat.oh miss
  • liseli çocuklar yapsa tamam ama koca koca adamlar yapınca cidden çok ezik ve komik oluyor.

1yıldır fhd paket kullanıyorum 40 lira için 4 kişi danaya giren adam net eziktir.
  • 40 lirayı tek başınıza ödediğinizde nasıl başınız göğe ermiyorsa dörde böldüğünüzde de insanlığınızdan bir şey kaybetmezsiniz. yasadışı olmadıktan sonra, sistemin köpeği olmanın lüzumu yok.

not: tekbaşınaenfulultraherşeydahilmegahiperspor
  • aylik bazda komik bir rakam gibi gelse de 2 yillik bir abonelikte bu rakam 960 lira eder.
    bir tarafta 960 tl vermek diger tarafta 240 tl vermek.

yurtdisinda ise 14 €. ayni hesabi onun icin yaparsaniz aradaki fark icin "ezik" demek , paylasacak adam bulamamis yalniz adamlarin ezikligidir.
  • enpara hesabım var, yapalım diyenler yeşillendirebilirler.
  • biz 4 arkadaş kullanıyoruz neredeyse 1 yıldır. her ay 10 lira toplamaktansa her ay biri ödüyor. çok daha pratik oluyor.

netflix dışında da icloud’tan spotify’a kadar onlarca üyeliğim var. normalde satır satır toplayınca 200 300 lira’ları buluyor. neden böyle bir uygulama varken 3-4 katını ödeyeyim ki?

en para olayını da biri anlatırsa hoş olabilir. yeni aldım kartımı.
  • ücretinin tamamını hesabı kuranın ödediği hesaptır.
  • standart hd paketim var tek başıma kullanıyorum bugün faturamı güncelledim 2. kişi alabilirim.

edit: ortak bulundu teşekkürler.