• 40 lirayı tek başınıza ödediğinizde nasıl başınız göğe ermiyorsa dörde böldüğünüzde de insanlığınızdan bir şey kaybetmezsiniz. yasadışı olmadıktan sonra, sistemin köpeği olmanın lüzumu yok.

not: tekbaşınaenfulultraherşeydahilmegahiperspor
  • sürekli diğer kişi ne seyrediyor bakiyim diye kontrol ettiren olay.
  • haha daha kötüsü var, bir ben ödüyorum 4 kişi izliyoruz
  • aylik bazda komik bir rakam gibi gelse de 2 yillik bir abonelikte bu rakam 960 lira eder.
    bir tarafta 960 tl vermek diger tarafta 240 tl vermek.

yurtdisinda ise 14 €. ayni hesabi onun icin yaparsaniz aradaki fark icin "ezik" demek , paylasacak adam bulamamis yalniz adamlarin ezikligidir.
  • netflix, blutv, digiturk vs. hepsine ortak girdik. girmeyebilirdik ama hepsini aynı anda izleyemiyorken ve evde günlük 3 5 saat anca geçirebiliyorken herkesin hepsine üye olması zenginlik değil aptallıktır.

online platform olayı ülkede yeni yeni tutunuyorken bu duruma müdahale etmeseler iyi ederler. arşiv yapıp paylaşmaya dönmek bir aydınlanma uzağımızda.
  • öğrenci arkadaşlarımızın, mali problemi olan insanların hatta keyfi gelenlerin dilediği gibi yapabileceği ne faşistlikle ne de tamah etmekle ne de leşlikle alakası olmayan durumdur. imkanı olan ücretsiz paylaşır, olmayan ücreti karşılığında ortaklaşa kullanır. gençlerin bu durumunu bilmeyip onlara faşist demek dibine kadar faşizmdir, zorbalıktır. bu anlayış devam ettikçe bu ülkeden bi bok olmaz.
    edit: imla
  • kardeşim sürekli şikayet ediyor “abi netflix de tüm önerilenler çizgi film, aradığımı bulamıyorum, nnoolur kızlara izletme” diye.
  • en üst 4 kişilik pakete ortak olmak isterseniz yeşillendirebilirsiniz.

* : kadro su an tamamdır ilginize teşekkürler
  • dizi/film izleme platformu netflix'e 2 ekranlı ortak hesap alsak diyorum ama anonim nasıl kalacağız ödeme noktasında?
    anonim kalma konusuna çözüm bulan, ciddi, uzun dönem arkadaş arayan varsa düşünebiliriz.
hesabın var mı? giriş yap