şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
7213 entry daha
  • içine stargate sg-1 dizisinin eklenmesini sabırsızlıkla beklediğim platform. netflix amerika'da varmış şu anda, ama ülkemizde ne yazık ki yok. uyduruk kaydırık, 5 para etmez dizileri getireceğine şunu getir de 10 sezon boyunca bambaşka diyarlara gidelim, hayal kuralım be netflix türkiye. şu aldığın ücretin hakkını ver be...
  • günün bombasını attığı şu tweet'le patlatan dijital platform.
  • biz stargate sg1, atlantis falan beklerken adamlar fatih terim belgeselini müjdeli haber diye veriyor. amerikan platformu bile ülkeye girer girmez ortadoğululaşıyor amk. avamlığın da bir sınırı olmalı.
  • terim belgeseli geliyorsa bize almak düşer işte böyle kaliteli işlerle gelin hagi ve alex belgesellerini de bir futbolsever olarak görmek istiyorum.
  • terim belgeseli ne alaka amk dedirten dizi/film/sözde belgesel şeydi. buna para mı ödeyeceğiz. bırak ya. bekle beni seyirtürk...
  • fatih terim belgeselinde özellikle kebapçı sekansını bekliyorum.

bakalım bir yerlere lgbt de sıkıştırabilecekler mi?
  • fatih terim belgeseli ile spor kategorisinde güzel bir iş yaptıklarını düşündüğüm platform.
  • 11 şampiyonlukla nba tarihine adını kazıyan phil jackson'ın da içinde bulunduğu belgeselden sonra,8 şampiyonlukla ülkemizde bunu açık ara (4 farkla) başaran teknik direktörün belgeselini yayınlayacak platform.
  • tayyip erdoğan, kürşet hoca, nagehan alçı, masterchef barbaros ve şeyma subaşı belgesellerini dört gözle beklediğimiz yayıncı.
  • yeni fiyat politikası nedeniyle üyeliğimi sonlandırmak durumunda kaldığım platform. içerikler eski, yetersiz ve yaratıcılıktan yoksun, fiyat yüksek.
37 entry daha