şükela:  tümü | bugün soru sor
3197 entry daha
  • gece gündüz dizi izleyen depresif ergen değilseniz son derece keyifli bir oluşum. ayda 3-5 euro'ya izlenecek tonlarca içerik, hatta ülkeye özgü dizi dahi var, reklam yok yine de hala gelmiş bok atan var. reklamsız bundan iyi bir platform göremiyorum. akşam iş sonrası birkaç saat tv izlemek isteyenler için fazlasıyla yeterli. elbette ki her istediğiniz içeriği bulamayacaksınız ona kimsenin parası yetmez. bu arada son ay çok içerik eklemiş. böyle devam ederlerse sadık müşteri olmaya devam.
  • burada olumlu ve olumsuz eleştiri yapılabileceğini unutmuş bazı öküzoğlu öküzleri ortaya çıkarmış başlıktır. adam beğenmemiş eleştirmiş, yakınmış, veya belki bir umut netflixten birileri duyar diye vermiş veriştirmiş üyeliğimi iptal edeceğim diye de noktayı koymuş... peki sayın amına kodumun öküzoğlu öküzleri, bu durumda size giren çıkan ne var da siz burada o eleştirenlere sürekli saydırıp duruyorsunuz?
    işin komik tarafı, platform da izleyecek bir şey bulamayanı işsiz ilan edişiniz... şşştt sikikler, buraya o işsiz insanları eleştirirken siz de işsizlik etmiş olmuyor musunuz? insan işsiz olması gerek o işsizlere cevap verebilmeye vakit ayırmak için. demek ki sizde o işsiz ağlaklardansınız, alırım oğlum o sonradan görme ruhunuzun kokusunu, hiç numara yapmayın kendinizi bir bokmuş gibi göstermeye.

    içinde izleyecek adam akıllı bir boku olmayan zımbırtı, popüler dizilerin güncel bölümleri de aylar sonra gelmekte... ee ne anladım bu işten?
    tek işlevi kanepe karşısında belgesel açıp akvaryum hissiyatı yarattırıp uyumayı sağlamak.
  • her ülkede farklı içerik sunan türkiye içeriği ise sansüre uğrayan televizyon ve muadillerine göre görece daha çok ve çeşitli içerik sunan platform