şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
6893 entry daha
  • (bkz: snowpiercer) 2 bölümlük dizi eklemiş site.
    2 bölüm dizimi olur koy hepsini izleyelim 2. sezonu da 2 bölüm olsa 4 bölüm koy karantina dönemi izleyelim.
    2 bölüm için bir yıl bekleten servis.
    edit: the last dans gibi hafta hafta yeni bölümleri gelcekmiş.
  • snowpiercer dizisinin ilk sezonu olan 10 bölümü ikişer setler haricinde 2 haftada bir yayınlayacak platform.
    kaynak : imdb diye birşey buldum çok güzel.
  • uncut gems filmi bugün twitter'da tt olmuş. nedendir diye bir bakayım dedim, bugün itibarıyla film netflix abd'den izlenebiliyormuş, tt olmasının sebebi buymuş.

söz konusu film iki ay önce netflix türkiye'de vardı.

entry'nin ana fikri: amerika bizi kıskanıyor. dünya beşten büyüktür. şaka lan şaka... bunlar reis fikri. ana fikri şu: akıllı pazarlama stratejileriyle cironuzu hep daha yukarıya çıkarabilirsiniz.
  • efendilik arayanın netflixde ne işi var. gitsin beyaz show izlesin
  • algı yönetimini çok iyi yapan kendi kitlesinin algısına kendi değerlerini rahatlıkla yerleştiren bir platform tabii uyanık adamsanız size fayda sağlayan birçok içerik var
  • netflix türkiye ile türk televizyonu arasındaki tek fark küfürün sansürsüz yayınlanması,tv dizilerini youtube’da küfürlü yayınlayın boşu boşuna netflix’e dizi falan çekip bizi dünyaya rezil etmeyin beyler, aksiyon yok sevişme yok bilim kurgu yok dram yok biyografi hak getire ,bolca 25 yaşında liseli rolünde oynayan sarışın var.

tanim: çöplük

edit: alttaki yazara ithafen, netflix’in tv’den tek farkının küfür olduğunu söylemedim ,netflix tr’nin türk tv’sinden tek farkının küfür olduğunu söyledim hala da arkasındayım bu arada bizim ülkenin sanat dili neymiş çok merak ettim bilen bir kişi açıklayabilir mi ?
  • netflix'in tv den tek farkının küfür olduğunu sananlarca eleştirilen platform.
    eğer sansürün sadece küfür ve sex üzerinden yürüdüğünü sanıyorsanız ciddi algı sorununuz var demektir.
    ayrıca her ülkenin sanat dili farklıdır. her ülke bilim kurgu yada aksiyon yapımlar çekecek diye bir kaide yok, ki netflix in turkiye'de iş yaptırması daha 2 yıllık bir olay. bunu 20 yıllık abd yada ab geçmişi ile karşılaştırmayın.
  • ingilizce altyazılı izleyin.