şükela:  tümü | bugün soru sor
3534 entry daha
  • adam sandler denen itici, samimiyetsiz, hiç de komik olmayan arkadaşın kariyerindeki neredeyse tüm filmler dururken, baştan izlemeyi planladığım yüzüklerin efendisi 'ni, arada canım sıkılınca izlediğim evan almighty'i ve daha bir çok kaliteli filmi/diziyi listesinden kaldırmış olan mal platform...

bi tarafınıza sokun adam sandler'ı, en yüksek paketi alıp bu adamın salak filmleriyle muhatap olmak istemiyorum. önümüzdeki ay iptal edicem yeter artık.
  • kota kaldırılmadan evvel hd olarak izleyebildiğim, kota kaldırılınca sd olarak izleyebildiğim streaming şeyinin türkiye şubesi. kalkan kota mı yoksa başka bi şey mi? hd çözünürlüğümü geri sitiyorum, duyuyor musun 3. dünya ülkesi iss'sı?(ttnet)
  • an itibariyle titans dizisini ekleyen platform. bir dark knight olmasa da batman evreni olarak güzel bir içerik.
  • zenneyi de kaldırmış olan platform. listemize eklediğimiz filmi aynı ay içinde hızlı hızlı izlememiz gerekiyor herhalde, ya da üyeliği iptal etmemiz gerekiyor.
  • gegen die wand filmi almanya'daki platformunda bulunurken ülkemizde malesef ki bulunmayan dijital servistir. hakikaten orijinal yapımları olmasa verdiğim paraya acıyorum. önümüzdeki ay iptal edeceğim. zaten bandersnatch hatırına üyeliğimi aktif etmiştim. ayrıca bir itirazım da fiyatları oldukça pahalıdır. spotify gibi fiyatlarını makul bir yere çekmeleri gerekmektedir.
  • the real ghostbusters 5 sezon mevcut inanılmaz mutlu oldum çocukluğumun favorisiydi
  • verdiğiniz 2 dolar para beklediğiniz hizmet avrupa standartı , ortadoğulusunuz lan siz neyin görgüsüzlüğü bu
  • avrupa'da da içerik sıkıntısı olan amerika menşelili platform.
  • 6. sezonu dahi tamamlanmış olan orange is the new black isimli dizinin (kendi dizisi olur.) 5. sezonu yayında diye bilgi mailleri atan müthiş organizasyon.
  • bazı beyinsizlerin hala laf attığı platform. arkadaş biraz mantıklı olun amk ya. adamlar bu işten para kazanıyor farkındasınız değil mi? emin olun adamların elinde olsa senin çektiğin kısa filmi bile koyar arşivine. isteyen açıp izlesin, taş atıp da elimi yorulacak sanki. bir ton değişken vardır işin içinde. ayrıca ödediğin fiyata en fazla bunu yapabiliyorlar demek ki.

oturdukları yerden göbeklerini kaşıyarak milyar dolarlık şirkete akıl veriyorlar amk
58 entry daha