3148 entry daha
  • adam sandler denen itici, samimiyetsiz, hiç de komik olmayan arkadaşın kariyerindeki neredeyse tüm filmler dururken, baştan izlemeyi planladığım yüzüklerin efendisi 'ni, arada canım sıkılınca izlediğim evan almighty'i ve daha bir çok kaliteli filmi/diziyi listesinden kaldırmış olan mal platform...

bi tarafınıza sokun adam sandler'ı, en yüksek paketi alıp bu adamın salak filmleriyle muhatap olmak istemiyorum. önümüzdeki ay iptal edicem yeter artık.
  • artik izleyecek bir icerik bulamadigim icin onumuzdeki zamanlarda dondurmayi dusundugum platform. evet kaliteli ve guzel icerikler izledim ama hayat artik nereden kissak kardir olayina gittigi icin sirf para veriyorum diye zorla izleyecek icerik aradigim bir platformu bir sureligine kullanmayacagim.
  • zenneyi de kaldırmış olan platform. listemize eklediğimiz filmi aynı ay içinde hızlı hızlı izlememiz gerekiyor herhalde, ya da üyeliği iptal etmemiz gerekiyor.
  • the real ghostbusters 5 sezon mevcut inanılmaz mutlu oldum çocukluğumun favorisiydi
  • 6. sezonu dahi tamamlanmış olan orange is the new black isimli dizinin (kendi dizisi olur.) 5. sezonu yayında diye bilgi mailleri atan müthiş organizasyon.
  • bazı beyinsizlerin hala laf attığı platform. arkadaş biraz mantıklı olun amk ya. adamlar bu işten para kazanıyor farkındasınız değil mi? emin olun adamların elinde olsa senin çektiğin kısa filmi bile koyar arşivine. isteyen açıp izlesin, taş atıp da elimi yorulacak sanki. bir ton değişken vardır işin içinde. ayrıca ödediğin fiyata en fazla bunu yapabiliyorlar demek ki.

oturdukları yerden göbeklerini kaşıyarak milyar dolarlık şirkete akıl veriyorlar amk
  • bu aralar gerçekten güzel içerikler ekliyorlar. son bir aydır gerek dizi olsun gerek film olsun tatmin ediyor. ha herkesi aynı anda memnun etmek mümkün müdür... asla. kesmezse dizibox a falan akıyorum arada böylece dengeyi sağlıyorum.
  • sok çıkar sok çıkar orospu mangalına çevirdiniz platformu. dvd kiralar gibi filmler bi var bi yok...

zaten amerikadaki içeriğin %10'unu sunuyor, zikicem ama artık ha...
  • çatır çutur dizi kaldırıp dizi ekleyen platformdur. yerli dizilere amerikan cut yapmaları hoşuma gitti aynı zamanda. 44'er dakika ve düzgün yerlerden ayrılmış bölümler.
  • sözlük üzerinde bulunan yazarların, yüzde onluk bir kısmının hakkında sürekli olarak amerika'da ki içeriğin sadece yüzde onu türkiye'de yea diye konuştuğu platform.

anladık arkadaşım, anladık mal yada salak değiliz sürekli aynı haltı yazıp durmayın artık.

durumdan şikayetçi iseniz, iptal edin ve gerekçeniz olarak bunu belirtin.
5279 entry daha
hesabın var mı? giriş yap