şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
5020 entry daha
  • yaklaşık 4 aydır uçurdukları penny dreadful'un ilk sezonunu geri getirmeyen platform. alıştık içeriklerinizin son 2-3 sezonunun saçma sapan bir şekilde eksik olmasına ama bir dizinin ilk sozununun olmamasının mantığı nedir? önce korsandan ilk sezonu izleyin de sonra buraya gelince görün sizi nelerden kurtardığımızı politikası mı?
  • orijinal netflix yapımı olan orange is the new black dizisinin 6.sezonunun olmadığı,atypical dizisinde bazı cümlelerin çevirisinin yapılmadığı garip işler yapan oluşum.

önerilerde sürekli aynı filmleri,afişlerini değiştirip gösteriyor.uygulamada geriye sarma butonunu ayarlayamıyoruz.detay kaçırınca 30 saniye geriye gitmek gerekiyor.

ayrıca film arşivi çok kısıtlı ve filmlerin çoğu vasatın altında.ıraktan bağlandığımda netflix türkiyede olmayan onlarca film olduğunu gördüm.bu haliyle yetersiz bir uygulama.
  • house md vardı kaldırmışlar,the walking dead son sezon yok.kült diziler açısından eksikleri çok.o yok bu yok ne var lan it derler adama.
  • 2 aydır doğru düzgün açmadığımı fark edip bugün itibarı ile üyeliğimi iptal ettim. eskiden olsa, bu bneler şimdi listemi de siler diye düşünürdüm.

ama zaten listemdeki dizi ve filmlerin yarısından fazlası netflix türkiye'den silinmiş.

netflix originals denen çöplüğe bir ara verip gerçekten sağlam "yeni" içerikler eklediklerinde tekrar görüşürüz.

not: tamam tamam. tabii ki hepsi çöp değil. hayatında ilk kez film izleyen heyecanlı ergen tayfada bir hareketlilik oldu, fark ettim. şimdi, marka aşıklarını kızdırmayalım. yok bir şey bi' tanem yok! köpeği oluruz böyle servisin. ne yetersiz içeriği? ben kim köpeğim koskoca netflix'i eleştireceğim. 40 lira verip satın mı aldım milyarlık şirketi? peh...
  • iki aydır kullandığım ücretli dizi, film izleme platformu. takıntılı biri olarak şunu merak ediyorum. black mirror bandersnatch izledim bitirdim. tekrar izlemeyeceğim ama izlemeye devam et kısmında hala duruyor. bunu buradan nasıl kaldırabilirim bilen biri var mı acaba?

edit: hesap-profilim-izleme etkinliği yolunu kullanarak kaldırılıyormuş. bilgi veren arkadaşa teşekkürler.
  • içeriklerinin orijinal isimlerini saklayan, ımdb puanlarını da yayınlamayan dijital medya platformu...
    dünyanın en büyüğü olduğu için imdb’yi önemsemiyorsa kendi puanlama sistemini geliştirmesi gereken yayıncı kurum aynı zamanda.
  • suits’in 7. sezonu geldi bildirimiyle, kendisine yeniden kalp gönderdiğim platform.
  • bu aralar yeni gördüğüm nova ve pbs belgeselleriyle beni mutlu etmiş bir platform.

imdb puanlarını alternatif bir yolla görebiliyorum. görmek için chrome'da şöyle bir eklenti kullanabilirsiniz. çok fazla eksiği, gediği var ama idare ediyor.
  • kartal göz ü film diye ekleyen platform. bu filmi izlemeyen, bilmeyen adam varsa bodrumda bir mağaraya taşınıp elvis, zeki müren ve ahmet kaya ile birlikte yaşasın.
35 entry daha