• izlenme istatistiklerini göstermesi gereken servis.
    boş yapım enes batur izleyen var mı?
  • aboneliğimi iptal etmem gerekiyordu bana köstek olduğu için, başta üzülmüştüm ama sonra çok sevindim çünkü ileri düzey ingilizcemle-tercümanlık okumadan- esprisiyle çevirebildiğim dizinin bedava internet sitelerindeki çevirilerden daha kötü olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım. almayın aldırtmayın.
  • ülkemizdeki televizyon izleme alışkanlığını kökten olmasa da büyük ölçüde değiştirdiğini düşündüğüm platform. içerik azlığı ise en büyük problemlerinden biridir.
  • danaya girer gibi dört hisse ile aldığımız platform. iyi görünüyor şuan. içerik yetersizliği hakkında fikir beyan edemem. zira o kadar vaktim yok.
  • türkiye'ye açıldığı günden beri aralıksız kullanıyorum netflix'i.

bu süreçten önce bildiğimiz malum sitelerden açar dizileri kafama göre izlerdim. benim en büyük zevkim 4-5 sezonluk bitmiş dizileri açıp 2-3 ay boyunca sadece bu dizileri izlemek olurdu. zırt pırt güncel bölüm beklemeyi ya da farklı diziler seyretmeyi sevmiyorum aynı zamanda. zaten diziyi de ya yemek yerken ya da yatmadan önce 1 saat izliyorum sadece.

ancak, netflix sağ olsun dakika başı dizi çıkartıyor, 1 ya da 2. sezon sonunda buna son veriyor ya da eklediği dizileri yarım yamalak ekliyor
    - telif hakkı beni ilgilendirmez, ya tam ekle ya ekleme - haliyle ben de kalan ne kadar çer çöp şey varsa onları izliyorum.

ciddi ciddi bıkmaya başladım artık netflix'ten. bu kadar berbat bir arşiv olamaz.

günden güne insanın dizi izleme kültürünü yok eden saçma sapan bir platform. alternatif gelse hbo gibi kimse bir daha dönüp netflix'in yüzüne bakmayacaktır, başta da ben.

ekleme: biliyorum yeşillendirip şu paraya şöyle hizmet alıyosuncu fanboylar başımı ağrıtacak. fiyatı ben belirlemedim, 10 lira daha fazla para alsın düzgün içerik eklesin, bu kadar basit.
  • (bkz: the walking dead) 9. sezon ekleyen site.
  • nolan'ın batman'lerini kaldırarak "iki ileri, bir geri" mottosunu ne kadar benimsediklerini bir kez daha kanıtlamış oldular.
  • ücretsiz sanal kartla kullanıyorduk ama sonra bir sıkıntı çıkmasaydı iyiydi..
  • 4 kişilik okey pardon netflix hesabımızı paylaşıcak arkadaş arıyorum
  • izlediğim 4 dizi.
    (bkz: vis a vis)
    (bkz: south park)
    (bkz: family guy)
    (bkz: the walking dead)
    daha bunlar bitsin bir sürü dizi var içeriği dolu dolu site.
hesabın var mı? giriş yap