• edit 3 the end : sayın sözlük halkı, yurttaşlar. laf olsun diye açtığım başlık neredeyse sosyal deney oldu. ciddiye alanlar mı dersin. yalandan kod geldi kullanmaya başladımlar mı dersin. netflix zaten uygun fiyatlı bir uygulama. hatta ülkemizdeki bazı bankalarla anlaşması dahilinde yarı fiyatına alınabiliyor. kabaca bir hesapla üç aylık tutar normal bir mekanda neredeyse 2 kişilik bir akşam yemeği fiyatından ucuza geliyor.

sadede gelirsek; bedava sirke baldan tatlıdır.*

iamwaldo'nun dün gönderdiği mesajdan sonra, bir güzellik daha yaparak özel mesaj gönderdiği herkesi dahil etmesini istediğim kampanyadır. ilk kıvılcımı ben yakayım, netflix de ateşlesin.

edit: bana daha kod falan gelmedi, yapsın istiyorum diyorum.

edit 2: sanal kredi kartı oluşturup limiti sıfırlayın. kartı onaylıyorsa ücretsiz üyeliğiniz başlatılmıştır güle güle seyredin.

eğer onaylamazsa sakın limiti yükseltip tekrar denemeyin parayı peşin alırlar, iptal ettirmek için hollandalara mesaj atarsınız benden söylemesi. (bkz: true story)

şimdilik son not: netflix hala bana ulaşmadın ayıp ettin. üyeliğim 4 ocak'ta bitiyor acele et.*
  • bana msj gelmediğine göre der yeşile göz atarım
  • sadece ekşi sözlük gold üyelerine özel olan kampanya.
  • üyelik kodlarını kullanmadan önce birkaç item yakarsanız +8 oluyormuş.
  • yeşil yeşil dolareslerim yok ama belki bana da nasip olur nokta kom.

bir kampanya
  • kac para ulan bir netflix. varsa ben de alayim kod.
  • kanzuk un yılbaşı sürprizi bu olabilir. bence güzel de olur. 1 aylık ücretsiz diyorlar açtırmıyorum ekşi sözlük yazarısın diye 3 ay ücretsiz verse açtiririm uzun vadede netflix kazanır.
  • merakla beklediğim yeşildir. tabi troll de olabilir bilemedim...
  • bize yok mu?

ne zamandir uye olmak istedigim ama denemeden karar veremedigim için yasadigim sikintiyi giderecek olan kampanya.
hesabın var mı? giriş yap