şükela:  tümü | bugün
258 entry daha
  • netflix be spotifydaki içerik üreticileri nasıl para kazanıyor peki?

rahat rahat reklamsız, virüssüz ve yasal bir şekilde içerik tüketiyoruz. çok da güzel oluyor.

hatta storytel de aldım ona da para ödüyorum.
  • geçen gün oturdum hesapladım yılda 1650 lira bu tarz platformlara veriyorum. kitaplarıma harcadığım paradan sonra en çok bu parayı hak eden harcamam olduğuna kanaat getirip kendimi sakinleştirdim. kalite ve pratiklik ne yazık ki bedava değil. yılda 1600 küsur lirayı bomb.k bi ligin maçlarını izlemek için de harcayabilirdim.
  • üstüne amazon prime'a da para vererek combo yapan şahsımdır.
  • spotify a verdiğim parayla daha iyi hiçbir şey satın alamam
  • blu tv, netflix, amazon prime video, beın connect, spotify hepsine her ay para ödüyorum ve çoğunu kullanmıyorum ama bu sektör türkiye’de ayakta kalsın istiyorum.
  • süper lig maçlarını kaçak seyreden tiptir.
  • bi paket sigaradan alacağım keyfin bin katını burdan alıyorsak neden olmasın
  • amazon prime ile birlikte üstüne youtube premium da alarak fakirler ölsün diyen kişidir
  • spotify benim elim, kolum. ücreti iki katı olsun, yine veririm. o engin okyanusun benim için değerini anlayamazsınız. torrent, mp3 filan demeyin şimdi, gerçekten komik oluyor.
  • ikisine de para veriyorum hatta eksisozlugun reklamsız ios uygulamasına da para veriyorum hatta linkedin premiuma da para veriyorum çok param olduğu için değil istediğim için. ona para verilir mi buna para verilir mi sen verme amk
168 entry daha