şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kesinleşmiş; epey eğlenceli ve güzel olacağı konusundan belli olan dizi. 1 yıl içinde yayına girecekmiş.

dizi istanbul'da geçiyor, bir süper kahraman hikayesi, hem istanbul'u hem insanlığı koruyan bir süper kahraman hikayesi.

buyrun:

https://tr.sputniknews.com/…i-ozel-gucler-istanbul/
  • dram, aşk, osmanlı, saçma sapan komedi dizilerine o kadar alıştırılmışız ki sabırsızlandırdı.
  • çok merak ettiğim dizi. sürekli birbirlerini tekrarlayan türk dizilerinden sonra güzel bir formata benziyor. yayınlandığı dönemde netflix almayı düşünebilirim.
  • nihayet, dediğimiz dizidir.

'yerel unsurlar' mevzusunu abartıp oryantalist yaklaşmazlarsa, çok mevzu çıkabilir.

senaryo ekibinize alın lan beni.

cahil cühela'yla dizi yapmayın. iyi danışmanlar bulun en azından.

izlerken, 'oh be' diyelim.

heyecanla beklediğimiz dizidir bu efendim.
  • başrol oyuncusu, eskiden hiç bir şeyi olmayan ve ezilmiş bir kişi olmalı. o kişi sonra birileri sayesinde güzel bir mevkiye geliyor ve siyasete atılıyor. hiç bir şeyi yokken hırsızlık ve yolsuzluklarla dünyanın en zenginlerinden biri oluyor.

çevresinde ki insanlar ona tapıyor ve o ne derse o oluyor. ama onun tek amacı kendi cebini doldurup insanlara eziyet etmek ve küçükken onu ezenlere ceza vermek bunun için dünyaları bile yakar

tanıdık geldi mi ?
  • üzgünüm ama "kahramanımız güçlerini keşfederken istanbul'u yok etmeye çalışan karanlık güçlerle karşı savaş verecek, bunları yaparken de yalnız olmayacak. ona destek olan bazı arkadaşları da bu yolculukta onunla beraber savaşacaklar." konulu dizi halihazırda çekildi ve istanbul muhafızları adıyla trt çocuk kanalında gösteriliyor.
  • süper kahraman, zombi ve vampir dizilerinden de gına geldi artık. dizi yapımcıları 7-15 yaş arasına hitap etmeye devam ettikçe yine adam gibi bir dizi izleyemeyeceğiz galiba. zaten birazcık yaratıcılık veya orijinallik görsek şaşardım.
  • yönetmeninin onur ünlü olması gereken yapımdır
  • korkuyorum arkadaşlar
    en yaratıcı olağan üstü karakterimiz selena bizim
    biz aşamayız alışamayız milletçe daha çok batarız diye korkuyorum
  • türk süper kahramanı anlatacağı kesinleşmiş dizi, en azından ilk sızıntılar böyle söylüyor.

acayip endişeliyim, aslında beni ne ilgilendirir, izler geçerim de böyle bir fırsat kolay kolay gelmez bir daha. netflix, türkiye'de bir dizi çekiyor ve bütün dünyada yayınlanacak. bütün dünyayı boşver de, bizim beklentimiz hayli büyük.

endişem şu, süper kahraman dizisi yapalım derken absürt komedi dizisi çekerlerse acayip bozulurum. sanmıyorum absürt komedi gibi bir beklentimizin olduğunu. ne yapalım ki absürt komediyi? bu ülkenin yakın zamandaki en başarılı absürt komedi dizisi* az biraz rating alıyordu. çok canımız çekerse onu açarız, izleriz.

ben kesinlikle gazman gibi ya da görüncek adam gibi bir dizi izlemek istemiyorum. ben hollywood standartlarında olmasa da kaliteli görsellerin olduğu, derin bir hikaye barındıran doğru dürüst bir süper kahraman dizisi istiyorum. doğru dürüst bir altmetni olsun, doğru dürüst kötü karakterlerle savaşsın ve birkaç bölüm sonunda şehri ya da ülkeyi kurtarsın. tasarlanabilecek her türlü süper kahramanı marvel ve dc yarattığı için ne yapsan bir benzeri çıkar ancak en azından tamamen aşırılmış, ülkeye tamamen yabancı bir karakter de izlemeyelim.

lütfen diziyi absürt komedi yapmayın. içinde mutlaka komedi unsurları barındıracak ama sadece komik olmasın, absürt komedi hiç olmasın. yerli ve milli bir süper kahramanımız olsun.