şükela:  tümü | bugün
  • kesinleşmiş; epey eğlenceli ve güzel olacağı konusundan belli olan dizi. 1 yıl içinde yayına girecekmiş.

dizi istanbul'da geçiyor, bir süper kahraman hikayesi, hem istanbul'u hem insanlığı koruyan bir süper kahraman hikayesi.

buyrun:

https://tr.sputniknews.com/…i-ozel-gucler-istanbul/
  • dram, aşk, osmanlı, saçma sapan komedi dizilerine o kadar alıştırılmışız ki sabırsızlandırdı.
  • reserved
  • çok merak ettiğim dizi. sürekli birbirlerini tekrarlayan türk dizilerinden sonra güzel bir formata benziyor. yayınlandığı dönemde netflix almayı düşünebilirim.
  • nihayet, dediğimiz dizidir.

'yerel unsurlar' mevzusunu abartıp oryantalist yaklaşmazlarsa, çok mevzu çıkabilir.

senaryo ekibinize alın lan beni.

cahil cühela'yla dizi yapmayın. iyi danışmanlar bulun en azından.

izlerken, 'oh be' diyelim.

heyecanla beklediğimiz dizidir bu efendim.
  • başrol oyuncusu, eskiden hiç bir şeyi olmayan ve ezilmiş bir kişi olmalı. o kişi sonra birileri sayesinde güzel bir mevkiye geliyor ve siyasete atılıyor. hiç bir şeyi yokken hırsızlık ve yolsuzluklarla dünyanın en zenginlerinden biri oluyor.

çevresinde ki insanlar ona tapıyor ve o ne derse o oluyor. ama onun tek amacı kendi cebini doldurup insanlara eziyet etmek ve küçükken onu ezenlere ceza vermek bunun için dünyaları bile yakar

tanıdık geldi mi ?
  • üzgünüm ama "kahramanımız güçlerini keşfederken istanbul'u yok etmeye çalışan karanlık güçlerle karşı savaş verecek, bunları yaparken de yalnız olmayacak. ona destek olan bazı arkadaşları da bu yolculukta onunla beraber savaşacaklar." konulu dizi halihazırda çekildi ve istanbul muhafızları adıyla trt çocuk kanalında gösteriliyor.
  • süper kahraman, zombi ve vampir dizilerinden de gına geldi artık. dizi yapımcıları 7-15 yaş arasına hitap etmeye devam ettikçe yine adam gibi bir dizi izleyemeyeceğiz galiba. zaten birazcık yaratıcılık veya orijinallik görsek şaşardım.
  • yönetmeninin onur ünlü olması gereken yapımdır
  • korkuyorum arkadaşlar
    en yaratıcı olağan üstü karakterimiz selena bizim
    biz aşamayız alışamayız milletçe daha çok batarız diye korkuyorum