şükela:  tümü | bugün
  • çok uzak olmayan bir zamanda gerçekleşecek olay. bu kafayla netflix fanlarını bile bıktırdılar. türkiye pazarına girdiği anda ilk kullananlardan biriydim. daha sonra ise ekim-aralık dönemlerinde kullandım. ancak benim gibi film sever için oldukça yetersizdi. hala da bakıyorum içeriklere yetersiz. dizilerde de 3-5 dizi haricinde aman amanlık dizi yok. türkçe dublaja bu kadar takmalarını anlamıyorum. oğlum bu servisi çomarlar kullanmıyor. ülkedeki elit tabaka kullanıyor. çomar ne yapsın senin servisini? kimlerin kullandığına bakıp ona göre içerikleri düzenlemiyorsanız ileride türkiye faaliyetinizi keseceksiniz. bir gerçek bu.

not: bu entry netflix türkiye'den birinin bunu görüp imana gelmesi için yazılmıştır. gelmezlerse de kendileri bilir. o gider başkası gelir. torrent varken sizleri sallayan pek olmaz.
  • henüz gerçekleşmemiş ve gerçekleşmesi için şu an hiçbir sebep olmayan bir platformu kabusunda falan mı gördüğünü merak ettiğim yazar beyanı.

madem şirket ile alakalı bir düşüncen var, koskoca başlığı var amk!
    (bkz: netflix)

bu başlığı sileceksin ve başıma kalacak. ben de bu öngörüde bulunuyorum.
    var mı arttıran?
  • (bkz: #70482266)
  • cem özdemir, namıdiğer eşekherif'in bugün twitter'da bahsettiği gelişme

bir diğer opsiyon olarak sansür'e yöneleceklerini belirtmiş özdemir. flood'un devamında netflix ceo'sunun türkiye'de sansüre sıcak baktığını eklemiş. adam ekmeğinin derdinde.

welcome to advanced democracy bitch
    ileri demokrasiye hoşgeldin lanet olasıca
  • sansüre sıcak bakıyorlarsa bence hiç bakmasınlar. direk çekip, gitsinler. boşuna zaman ve para kaybı olur onlar için.
  • netflix giderse açık ve net bir şey kaybetmem. hem sansür uygulayacak hem dünyaya verdiğinin yarısını bile vermeyecek hem de ben üzerine para vereceğim.

bilmem siz supermanyakdizi'ye mi gidersiniz, başka yere mi ama torrent denen şey 21. yüzyılın 2. dekadında hala gücünü korumakta.

türk izleyicisi için büyük bir kayıp olmaz.
  • 2017 ağustos ayında kapanacak kuşlar muşlar demişler. şimdi kuşlar yine gelmiş. belli aralıklarla göç ediyolar sanırım.
  • sansürlü izleyeceksem, neden netflix alayım, haklı olarak çekilme kararı varsa, destekliyorum.
  • tanım: tr için büyük netflix için küçük bir adımdır

smart tv'de flash desteklenmediği için haftasonu sinirlenip netflix üyeliği başlatmıştım. evet içerik olarak başka ülkelerdeki kadar kapsamlı olduğu söylenemez ama yine de kaliteli (görüntü kalitesi) yayınlar izlenebiliyor. (bkz: ultra hd tv alıp ultra hd yayın bulamamak). eğer sansür işi suits'te her "shit", "bullshit" geçtiğinde biplenme ya da sessizleştirme olacaksa 40dk boyunca sessizce hareket eden dudaklar izleyeceğiz demektir. kalan 5dk'da da viski içtikleri için oraya bir mozaik daha yazmanızı rica ediciim.
  • sansür varsa para da yok.