şükela:  tümü | bugün
 • önceki girdiğim entry sansürlendiği için bu başlığa aynısını giriyorum.

  netflix'in artık zıvanadan çıktığına delalettir. fragmanında ve de afişinde de görüleceği üzere pedofili içerik üretiyor, ayrıca netflix bunun için çocukları istismar ediyor. zaten pedofili topluluklarının lgbt topluluklarına yanlamasından anlamalıydık, yakında 12 yaşında kız çocuğu ile 30 yaşındaki adam birlikteliği gibi iğrenç şeyler görünce şaşırmayın.
  reddit linkine girmek istemeyene

  edit 1: gelen mesaj üzerine yazıyorum, bir yazar yolladı. netflix müşteri hizmetlerine pedofiliyi savunuyor musunuz? diye soruyorlar tam olarak bir şey diyemeyiz minvalinde bir cevap geliyor.
  link

  not: ensarcı olduğum falan iddia edilmiş, asla öyle bir şeyi desteklemem o olay ne kadar iğrençse bu da o kadar iğrenç bu arada yobaz diyenlere cevaben herhangi bir dine inanmıyorum bilginize. önceki entrylerime bakarsanız anlayabilirsiniz.

  edit 2: başka bir yazardan gelen link, tweet flodu
  link

  edit 3: netflix'in konu ile ilgili tweeti

  edit 4: fragmanda, afişte bir şey yokçulara ithafen lütfen okuyun okumak kötü bir şey değil.
  "11 yaşındaki amy, twerk yapan bir dans grubuna hayran kalır. onlara katılma umuduyla dişiliğini keşfetmeye başlayarak aile geleneklerine meydan okur."

  edit 5: mesaj atan yazarın isteği üzerine başka bir başlık (bkz: netflix'te çizgi filmde iki kız çocuğunun öpüşmesi)

  edit 6: yabancı bir haber sitesi özgürlük yanlısı ekşici lümpenlere. link
 • üst edit: sadece yazı ile var olduğu web sitesi içerisinde okumaktan ya da okuduğunu anlamaktan aciz kişilerin olmasının yaşattığı utanç ile bu üst edit'i giriyorum. giriyorum ki salak salak mesajlar atmadan önce devamını okuyayım butonuna basmak zorunda kalın ve onlarca satır yerine sadece 2 satır yazı okuyup "ben gerizekalıyım ve ilk 2 satırı okuyup sana mesaj attım" deme fırsatını bulamayın...
  _
  üşenmedim fragmanı izledim ve halen hangi kısmında "pedofili içerik üretiyorlar" anlayamadığım yobaz gerisi birinin iddiası. pedofili nedir bilmiyor ya da kendisi pedo.

  bu tipler böyle işte. belli ki kendisi fragmanı izlerken farklı hislere kapılmış sonra suçu netflix'e atıyor. git acilen tedavi ol. kendi nefsine hakim olamayacak vaziyette olmalısın ki bu fragmanda pedofili unsurları görmüşsün.

  pedofili nedir?
  "yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık."

  fragmanda ve afişte ne var?
  şort tayt giyinmiş küçük çocuklar var.

  peki bu durumda pedofili olan kim?
  olmayan olayı pedofiliye bağlayan kişidir. emniyetin bu videoda "pedofili içerik" görenlerin tez vakitte tasmasını tutup bir ucunu en yakın ruh ve sinir hastalıkları hastanesine diğer ucunu da karakola bağlaması dileği ile. bu gibilerin toplum içerisinde dolaşıyor olması tehlikeli. kimyasal hadım bile düşünülebilir.

  edit: mesaj atanlara cevap vermeye yetişemiyorum buradan yazayım.

  çocukların kıyafetlerinin uygun olmadığı, o yaşta çocukların o şekilde poz vermesinin doğru olmadığı gibi şikayetleri olup da bana yazanlara hak veriyorum. benim bunları normalleştirme gibi bir çabam da yok. "ancak" bu videoya bakıp "pedofili içerik üretiyorlar" diyen kişi bir pedo ne hisler yaşamışsa onu yaşamıştır.

  bu video veya dizi/film her ne ise bir pedonun ilgisini çekebilir mi? evet çekebilir. peki içerik "pedofili içerik" mi? hayır değil. instagram'a attığınız çocuğunuzun, yeğeninizin vs. fotoğrafı ve videosu da pedonun dikkatini çekebilir. ancak bikinisi ile yüzen çocuğunuzun bulunduğu video veya fotoğraf "pedofili içerik" değildir.

  edit 2: netflix abonesi falan da değilim. kapatılsa da mağdur olmam. ancak sapla samanı karıştırmanıza da susamadım.
 • ensarcıların dört gözle beklediği filmdir.
 • saçma sapan programlar yapan bir platformun yeni geliştirdiği saçma sapan içeriğinde görülen durumdur.

  para verilen bir platform olması çocukların istismar edilebileceği şeklinde yorumlanabiliyor mu?

  bu tür platformlar çocuklardan bir an önce elini çekmelidir. devlet her türlü istismarcıyı engellemelidir.
 • abonelik zorunlu mu diyen dalyarraklar gelmiş yine.

  adamlar pedofili içerik üretiyor pedofiliyi normalleştiriyor alooo bunu anlamak bu kadar mı zor. yarın netflix çocuk pornosu yayınlasa bu şerefsizler abonelik zorunlu mu zorla mı izletiyolar diyecekler. şu netflix savunucuları kadar gerizekalı bir topluluk görmedim daha önce.
 • sayın yazar pedofili lgbt bilmem ne diyerek içindeki öfkeyi kusmuş ama fragmanı baştan sona izledim herhangi bir belirti görmedim bu konularla ilgili. zor durumlar yaşayan, hayalleri olan üç beş çocukla ilgili bi yapım işte.

  küçücük çocuğun giydiği kıyafeti görünce içindeki pisliği saklayamayan, bedenindeki kan beyninden başka bir yere hücum etmiş potansiyel sapıkların hezeyanına itibar etmeyiniz.

  t:olmayan sapkınlıktır.

  edit: değerli mesajlarıyla bana hakaret yağdıranlara teşekkürler. ülkenin ahlakını bir kez daha korudunuz. bu sapıklığın normalleşmesini istiyormuşum da ben de iğrençmişim de falan da filan.

  kaçırdığınız bir nokta var hepinizin. buradaki asıl iğrençlik sizin küçük çocukları cinsel obje olarak görmeyi normalleştirmeniz. değişmesi gereken sizsiniz. 11 yaşındaki bir çocuk dans kıyafeti giydi diye pedofili çığırtkanlığı yapıyorsanız, pedofili olma ihtimali olan netflixin politikası değil sizsiniz. asıl iğrençlik bu. akıllara böyle şeylerin gelmesi. buna karşı çıkmanız lazım.

  aslında hepimiz aynı şeyi istiyoruz. çocuklarımız, küçüklerimiz zarar görmesin. biz suçlara karşı sesimizi çıkarttıkça siz suçluya değil geri kalan her şeye bağırıyorsunuz.
 • doğrudan bir pedofili yok, sorgulayan arkadaşlar için durum şu;

  cuties isimli bu proje 18 yaşından küçük (11 yaşındaki) kızları olması gerektiğinden olgun, seksi ve cinsel obje olarak gösteriyor. çocuklarımızı popüler kültüre adapte etmek, bize empoze edileni doğru yada özgürlük olarak görmek bence ''doğru'' değil. öyle ki medeni avrupa'dan, medeni amerika'dan da bu projeye tepkiler gelmektedir.

  şuan trailer'ı youtube'da dislike rekoru kırmaya koşuyor.
 • 12 yaşında kız 30 yaşında adam birlikteliği görmek isteyenlerin bakması gereken yerlerin başka olduğunu bilmeyen yobazların uydurduğu sözde sapkınlık.

  ne sikimsonik bi cümle oldu lan. yani demek istediğim pedofiliyi siz daha iyi bilirsiniz sayın yobaz.
 • 11-12 yaşında küçük kızlar üzerinden aşk hikayesi yapmaları adını da "cuties" koymaları hoş olmamış gerçekten. bu sefer o ince çizginin ötesine düşmüşler.
 • "madem ücretli bir platform neden pedofili içerik yayınlanmasın"

  siz özgürlüğü çok yanlış anlamışsınız.