şükela:  tümü | bugün
  • türknet'in yaptığı zamdan sonra internet fiyatının 76tl olmasıyla kendisine alternatif olabilecek birkaç taahhütsüz internet servis sağlayıcıdan biri.

https://netgalaksi.com.tr/
  • 16mbps sınırsız yalın interneti 50 tl'ye sunan internet servis sağlayıcı.
  • internet servis sağlayıcılardan biridir.
    bugün itibariyle bu şirkete geçiş yaptım. evimin olduğu yerde yalnızca fiber altyapı var ve en hesaplı bu firma internet sağladığı için 35 megabit fiber tarifesinne geçtim.
    bugün hız testi yaptığımda 8 megabiti pek geçmeyen bir hız alıyorum.
    müşteri hizmetlerini aradım düzelip düzelmeyeceğini göreceğiz.
    ben neredeyse hiç bilgi bulamamıştım bu firmayla ilgili, bu entry burada dursun. daha sonra güncellerim.

güncelleme 1: bağlantının 2. gününde hız testlerinde 8 megabit ile 16 megabit arası değişken bir hız alıyorum ama 35 in yanına yanaşmıyor. henüz film izlerken donuyor. müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm en kısa süre içinde düzeleceği söylendi. beklemeye devam.

güncelleme 2: bağlantının 3. gününde hız testlerinde 8 ile 16 megabit yine. yine film izlerken donuyor. müşteri hizmetlerini aradım güncelleme yaptı. bakalım yine bekliyoruz.

güncelleme 3: sanıyorum aboneliğim on gün kadar oldu. dün 24-32 megabit arasında dolaştı ama gece 12 gibi 0.15 civarındaydı. şu anda dalgalı bir veri akışı var. onun da düzeleceğine inanıyorum. yaklaşık bir ay sonra bu giriyi yeniden düzenlerim.

güncelleme 4: iki haftadır evde olmadığımdan fikrim yoktu. bugün eve geldim 21:37 te 24,75 megabit, 21:45 te 32,46 megabit hız aldım. bu hızlar wi fi ile. bugün itibariyle memnunum. sorunu gidermişler. eğer fikrim değişirse yeniden güncelleme yaparım.
  • 8 aydır kullanıyorum.çözüm üretiyor,müşteri odaklı.kesinlikle tavsiye ederim.kaliteli hizmeti tamamlayan mantıklı , uygun bir fiyat belirlemişler.