şükela:  tümü | bugün
  • gözlemlediğim kadarıyla kadınlarımızı en çok üzen olaylardandır. sevgili kadınlar biliyorum 1.80 1.85 boyundaki erkekler avrupalı cinsdaşlarına nazaran kısa ve hatta pigme sayılabilir ama 1.85 boy bizim ülkemiz için iyi bir boy sayılabilir (tamam çok iyi değil ama idare eder).

ayrıca euro olmuş 6.2 tl. şu günden itibaren avrupa gezisi çoğunuz için yalan oldu. durum bu iken lütfen 1.85lik erkeklerimizi üzmeyin. unutmayın, onlar da can. kısa olmaları onların suçu değil. artık eliniz mahkun onlarla idare edeceksiniz.

not: 1.92
  • karşılaşması çok yüksek bir ihtimaldir. arkadaşlar üzgünüm ama her yerimizi hobbitler sarmış, geçen arkadaşla fotoğraf çekiniyorum bana diyor ki biraz eğil ya da bi yere otur, senin yanında kısa çıkıyorum.. üzüldüm, hayretler içinde yüzüne baktım ve dediğini yaptım.

bilmeyenler için not:

192cm.
    başak.
    ist.
    male.
  • kadınları etkileyebilmek için 1.92 boyundan başka hiç bir vasfı olmayan bireyin, bakın, baksanıza ya şşşştt kime diyorum bakın 1.92'yim diye feryadıdır olsa olsa
  • düşüyo mu böyle?
  • 2 metrelik adamı da gördüğüm için tamam daha da bir bok istemiyorum hayatttan.

boyun emenike. uzun boylu erkek görmek ve de duymak istemiyorum.
    175e tamamım asdf.
  • ne boy takıntılıymışsınız. boyunuz devrilsin *. ne önemliymiş bu uzun boy...önemli olan boyu değil işlevi denmiyor mu senelerdir!.. kel değilim, kör değilim; gayet de yakışıklı bir adamım. ama boyum 1.90 değil. 1.80 bile değil. ne olacak şimdi o zaman?..belirli bir standart mı var boy konusunda? derdinizi...
  • 191 ile yırttığım kıyaslama. boyu 175 ve üstü olan kızçelerden mesaj bekliyorum.
  • dün bir başlık vardı bulamadım, neydi o ? 192'lik erkeğin 155'lik kızla 69 yaparken nolmuştu ?

edit: buldum (bkz: 1.55 sevgili ile 69 yapmak)