şükela:  tümü | bugün
  • kuru temizleme ve halı yıkama hizmeti veren bir şirket.
    siteleri: networkdry.com

siteleri kullanışlı, kolay.
  • kuru temizleme yaptıracağınız kıyafetleri 5 saat içinde sizden teslim aldıklarını iddia ederler, fakat alamazlar.
    dolayısıyla "en geç 24 saatte teslim ederiz" iddialarını da yerine getiremeyeceklerine inandığım kuru temizlemeci.

edit: bu arada ankara çankaya'dayım, ülkenin ücra bir köşesinde değil.
  • 12 gömlek ve 2 adet takım elbise verdim 11 kasım cuma günü 21:00 de aldılar ve pazartesi 18-21 arası teslim edeceğiz dediler.

sonra geç kaldılar, hadi geç kalındı ok aradılar araç arıza yaptı vs vs. ok dedim sabah gelsin. sabah geldi kıyafetlerim, ücret soruyorum çocuk sadece total söylüyor, ayrıntı yok. pos makinesi e o da yok. mobil ödeme dediler peki dedik onu da yaptık.

şimdi sormak istiyorum 1 gömlek 8 tl demişsiniz iyi güzel, e o kadar geç kaldınız bir hediye bir tek seferlik ücretsiz yıkama vs yok mu? belli ki yok? 121 tl ödemişim aldığım hizmet hem yarım hem pahalı. ilk kez kullandım ve son olacak. çok amatör bir hizmet sunuyorlar.
  • kaç defa istemediğimi söylediğim halde sürekli mesaj ve eposta gönderen aşın pahalı, tacizci firma. o kadar can sıkıcı bir hal almaya başladı ki, kaç senedir ikinci entrymi bunlar için giriyorum.