şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kuru temizleme ve halı yıkama hizmeti veren bir şirket.
  siteleri: networkdry.com

  siteleri kullanışlı, kolay.
 • kuru temizleme yaptıracağınız kıyafetleri 5 saat içinde sizden teslim aldıklarını iddia ederler, fakat alamazlar.
  dolayısıyla "en geç 24 saatte teslim ederiz" iddialarını da yerine getiremeyeceklerine inandığım kuru temizlemeci.

  edit: bu arada ankara çankaya'dayım, ülkenin ücra bir köşesinde değil.
 • 12 gömlek ve 2 adet takım elbise verdim 11 kasım cuma günü 21:00 de aldılar ve pazartesi 18-21 arası teslim edeceğiz dediler.

  sonra geç kaldılar, hadi geç kalındı ok aradılar araç arıza yaptı vs vs. ok dedim sabah gelsin. sabah geldi kıyafetlerim, ücret soruyorum çocuk sadece total söylüyor, ayrıntı yok. pos makinesi e o da yok. mobil ödeme dediler peki dedik onu da yaptık.

  şimdi sormak istiyorum 1 gömlek 8 tl demişsiniz iyi güzel, e o kadar geç kaldınız bir hediye bir tek seferlik ücretsiz yıkama vs yok mu? belli ki yok? 121 tl ödemişim aldığım hizmet hem yarım hem pahalı. ilk kez kullandım ve son olacak. çok amatör bir hizmet sunuyorlar.
 • kaç defa istemediğimi söylediğim halde sürekli mesaj ve eposta gönderen aşın pahalı, tacizci firma. o kadar can sıkıcı bir hal almaya başladı ki, kaç senedir ikinci entrymi bunlar için giriyorum.
 • uzak durulması gereken firmalardan biri. ürünleri sizden alıp mahalledeki kuru temizlemeciye götürüyorlar. üstüne 3-5 lira komisyon koyarak para kazanıyorlar. üstelik hiçbir şey düzgün temizlenmiyor.
 • berbat hizmetiyle, asla ulaşılamayan müşteri hizmetleriyle ve saatinde gelmemeleriyle meşhur asla bulaşılmamalı gereken hizmet.
 • defalarca kez hizmetlerinden memnun kalmadığımı ve bir daha kullanmak istemediğimi belirtmeme rağmen sürekli olarak arayan tacizci aptal firma. en kısa sürede batmaları dileğiyle.
 • kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir firma.

  24.05 perşembe günü bir ceket verdim araya hafta sonu giriyor diye 28.05 de teslim almak üzere anlaştım. bir sıkıntı yoktu. cumayı atlamışlar, teslim edecekleri gün beni kuru temizleme detayı ile ilgili bir onay için aradılar. dedim bugün teslim edecektiniz bugün arıyorsunuz beni, hafta sonu neyse de cuma gününü niye atladınız. ısrarla bugün teslim edilecek dendi. sonra teslim saatine 45 dakika kala aradığımda tekrar bugün kesin teslim edilecek dendi. teslim edilmedi ve haber de verilmedi. ben aradığımda bir bakalım döneceğiz size vb. bir şeyler gevelediler.

  işin özü ; böyle bir firmayı kullanmaya gerek yok. hem sistemleri oturmuş değil, hem iletişimleri iyi değil. ne yaptıklarını bilmiyor gibiler...
 • iki gündür temizlemeleri için teslim ettiğim takım elbiseleri getirmemek için insanın aklıyla dalga geçer gibi son anda başka bir leke daha gördük başka bir leke daha gördük diye arsızca bahaneler öne sürüyorlar; bari bahanenizi değiştirin di mi (: kesinlikle uzak durulması gerekiyor.