şükela:  tümü | bugün
 • kuru temizleme ve halı yıkama hizmeti veren bir şirket.
  siteleri: networkdry.com

  siteleri kullanışlı, kolay.
 • kuru temizleme yaptıracağınız kıyafetleri 5 saat içinde sizden teslim aldıklarını iddia ederler, fakat alamazlar.
  dolayısıyla "en geç 24 saatte teslim ederiz" iddialarını da yerine getiremeyeceklerine inandığım kuru temizlemeci.

  edit: bu arada ankara çankaya'dayım, ülkenin ücra bir köşesinde değil.
 • 12 gömlek ve 2 adet takım elbise verdim 11 kasım cuma günü 21:00 de aldılar ve pazartesi 18-21 arası teslim edeceğiz dediler.

  sonra geç kaldılar, hadi geç kalındı ok aradılar araç arıza yaptı vs vs. ok dedim sabah gelsin. sabah geldi kıyafetlerim, ücret soruyorum çocuk sadece total söylüyor, ayrıntı yok. pos makinesi e o da yok. mobil ödeme dediler peki dedik onu da yaptık.

  şimdi sormak istiyorum 1 gömlek 8 tl demişsiniz iyi güzel, e o kadar geç kaldınız bir hediye bir tek seferlik ücretsiz yıkama vs yok mu? belli ki yok? 121 tl ödemişim aldığım hizmet hem yarım hem pahalı. ilk kez kullandım ve son olacak. çok amatör bir hizmet sunuyorlar.
 • kaç defa istemediğimi söylediğim halde sürekli mesaj ve eposta gönderen aşın pahalı, tacizci firma. o kadar can sıkıcı bir hal almaya başladı ki, kaç senedir ikinci entrymi bunlar için giriyorum.
 • bkmekspress'in bu ay yaptığı kampanya ile tanıştım bu firmayla. 2-3 tane ceketim vardı kurutemizlemeye verilmesi gereken.

  daha bir gün önce büyük bir avmdeki kuru temizlemeciye ceket temizleme ücretini sordum. 16 lira dediler. bu siteyi açtım. 17tl!

  bir de networkdry nclub üyesi olursanız %50 indirim kazanacakmışsınız. bu üyelik 119 liraymış ama bkmekspress ile ödersek 69 liraymış. alsam mı diye düşündüm çünkü fiyat %50 indirimle 17'den 8,5 liraya düşecek. başka işlerim de olacak. amorti edip, kara geçerim dedim.

  %50 indirim vaat ettikleri nclub fiyat sayfasını açtım. ceket kuru temizleme ücreti: 20 lira yerine 10 lira! daha da girmem bu siteye...

  https://www.networkdry.com/…ges/cover/urunler_1.png
 • berbat hizmetiyle, asla ulaşılamayan müşteri hizmetleriyle ve saatinde gelmemeleriyle meşhur asla bulaşılmamalı gereken hizmet.
 • kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir firma.

  24.05 perşembe günü bir ceket verdim araya hafta sonu giriyor diye 28.05 de teslim almak üzere anlaştım. bir sıkıntı yoktu. cumayı atlamışlar, teslim edecekleri gün beni kuru temizleme detayı ile ilgili bir onay için aradılar. dedim bugün teslim edecektiniz bugün arıyorsunuz beni, hafta sonu neyse de cuma gününü niye atladınız. ısrarla bugün teslim edilecek dendi. sonra teslim saatine 45 dakika kala aradığımda tekrar bugün kesin teslim edilecek dendi. teslim edilmedi ve haber de verilmedi. ben aradığımda bir bakalım döneceğiz size vb. bir şeyler gevelediler.

  işin özü ; böyle bir firmayı kullanmaya gerek yok. hem sistemleri oturmuş değil, hem iletişimleri iyi değil. ne yaptıklarını bilmiyor gibiler...
 • iki gündür temizlemeleri için teslim ettiğim takım elbiseleri getirmemek için insanın aklıyla dalga geçer gibi son anda başka bir leke daha gördük başka bir leke daha gördük diye arsızca bahaneler öne sürüyorlar; bari bahanenizi değiştirin di mi (: kesinlikle uzak durulması gerekiyor.
 • sözlükteki mükemmel reklam zamanlamaları ile onlarca kez yanlışlıkla tıklamama neden olan firma. hiç haberim yokken, bu sinir bozucu reklam politikası ile artık 100% emin olarak kullanmayacağım firmadır.
 • bir perşembe günü evden ürün teslim alamayan, alamadığı için de sistemdeki ikinci adresime kendi kafalarına göre ekip yolladığını söyleyen, ( ki büyük yalanların ilki burada başlıyor) yazmadığım adrese gitmeden gitmiş gibi sisteme "ürünler teslim alındı" yazan, arayıp "nereden ne teslim aldınız ki kardeşim siz" diye soruğumda da "arkadaşlar giderken teslim alındıyı işaretlemiştir, nasıl olsa gittiler ya" diyecek tek sahtekar şirket.

  tüm bunlardan sonra perşembe yerine cumartesi geliriz dedikten sonra hiç şaşırtmayarak cumartesi günü de tabii ki gelmeyen, tekrar aradığımda "aracımız kaza yaptı" diyen müthiş yalancı oluşum.