• beni hayal kırıklığına uğratan firma. aldığım ürünün parasını ellerinde yok diye 5 iş günü üzerine iade ettiler. farklı bedenini aldım. yaptığım alışverişten 10 gün sonra faturayı kesen fakat 10. günün sonunda hala ürünü depodan bulup kargoya verememiş firma.

faturayı da benim, “paramı elinizde tutabileceğinize dair bir belgeniz yok” tehditlerime karşı kestiler. destek mail hesabı ve müşteri hizmetlerinden hiçbir geri dönüt alamıyorsunuz. müşteri hizmetleri telefonları açmıyor bile. ulaşamayanlar için geri arama hizmeti var fakat çaldırıp kapatıyorlar. açarsanız yüzünüze dahi kapanabiliyor.

“siz olmayan ürünler için insanlardan para çekip bu parayı işletip geri iade mi ediyorsunuz?” dedim. buna dair parayı elinizde tutabileceğiniz bir belge yok vs. deyince yetkiliyle konuşturdular. mesafeli satış sözleşmesinde gecikme olabileceği yazıyormuş ama sonuçta 8 iş günü boyunca fatura kesmeden parayı ellerinde tuttular.
    10 gündür savaş veriyorum ve bir sonuç alamadım. nasıl bir şikayette bulunabilirim?
  • bu konu ile ilgili çok fazla şikayet olduğunu görüyorum. ben de kendime üzülüyordum. siparişi 30 eylül’de verdim. 22 eylül’de verip hala tedarik aşamasında olanlar varmış. şimdi bu yoğunluk yalanına mı inanalım. kime gidiyor bu mallar allah aşkına.

ilgili şikayetler

olmayan ürünlerden kar elde etmeye çalışan bir firma. bu tamamen dolandırıcılık. beni kandırarak, paramı olmayan bir ürün için al, kar et ve iade et. böyle bir usulsüzlük görmedim ben.
hesabın var mı? giriş yap