• - neyü?
  • korona halay çekecek sınav salonunda. öğrenci olsam semptom göstermiyorsam sınava girerim. büyük rezalet
  • eskiden bütün üniversiteleri ve kısaltmalarını bilirdim. şimdi ne olduğunu tahmin bile edemiyorum. neü’nün açılımının necmettin erbakan üniversitesi olacağı kimin aklına gelir ki? bu olsa olsa niğde üniversitesidir diyecektim ki o da nü olmuş.*
    edit: artık niğde üniversitesinin de adının değiştiğini öğrendim. niğde ömer halisdemir üniversitesi olmuş.
  • çok net tespitim var; bu covid 19’u kesinlikle üniversiteli gençlik çıkardı. başka açıklaması var mı?! yok!?

sadece bu üniversite için değil birçok üniversite için geçerli. bir sınav yapıyorlar, yok kamera açılacak! yok kopya çekmeyin! yok teknolojiyi kullanmayın! uzaktan uzaktan öyle strese soktular ki!! bırak kopya çekmeyi elinin altındaki teknolojiyi kullanamadı.!!
    elinin körü yani!!

kopya çekmeyi güzellemiyorum ama bu gençlere yapılan cidden eziyet. öyle sorular var ki google’da ara bulamazsın!! normal zamanda sor ama şu an herkesin psikolojisi darma duman. ya hele ki gençlerin daha da berbat durumda bence. tam deli çağları ve evde tıkıldılar.
    ve sen (hocalar) sanki bu virüsün suçlusu üniversitelilermiş gibi hınç alırcasına saldırıyorsun sınavlarda.

onlar size hesap soruyor mu beni bu şekilde eve niye tıktın diye?!

az insaf edin.
  • neü düğü belirsiz okullara gidersen tabi rezalet yaşarsın.

(bkz: vurmayın abiler)
hesabın var mı? giriş yap