şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sakarya 1. organize sanayi bölgesinde kampüsleri bulunan türk sermayeli ilaç üreticisi.

    neutec
  • %100 yerli sermaye ile hızla büyüyen ve kendi ham maddesini üretebilen ve yurt dışına portföy satışlarının yanı sıra amerika, avrupa ve birçok asya ülkesinde ihracat yapabilen tek yerli ilaç firması. inanılmaz bir hızla büyüyen fakat zayıf pr çalışmasından dolayı ismi sürekli lekelenen ve sahip çıkılması gereken gurur duyduğum marka.
  • vakti zamanında insan kaynakları ıle neresınden tutsan elınde kalır türünde bir iş görüşmesi gerçekleştirdiğim firma

    düzgün tanım: merkezi istanbul esenlerde bulunan ilaç üreticisi.
  • "neutec ilaç", "neutec nasıl bir firmadır", "neutec çalışma şartları nasıl", şeklinde bilgi vereceğim saçma sapan bir firma. yeri yıldız teknik üniversitesi davutpaşa kampüsü teknopark esenler de bulunur. sahibi ali bilgiç pijamayla mülakat yapıp, insanları keyfi kararları ile işten çıkarır. oğlu sina bilgiç ve diğer aile bireyleri ile birlikte kurdukları bu aile şirketinde tamamen profesyönellikten uzak aşırı ve hatta yobazlardır. verdikleri ücret aşırı komiktir ve gidip firma ile muhatap olmaya değmez. özellikle kimyagerler için. aklınız varsa bu firmadan uzak durun ve sakın işe girmeyin. orada kötü şartlarda çalışmaya çalışan insanlardan da bu söylediğim bilgiyi alabilirsiniz aynı zamanda.
  • sağlık sektöründe sadece sat ne olursa olsun sat hiç bir etkisi olmasa dahi sat. sat sat saaatttr! her ay iki kere kampanya yapıp bidaha kampanya yapmayacağız dedirtip eczaneler ile mümessili karşı karşıya getirir. bölge müdürü satış müdürü kotasını tutturmak için spota izin verir. cumartesi zorunlu olarak çalışan tek ilaç firmasıdır. yakıt problem, bütçe problemlidir. sektörün en düşük maaşını verirler. satışın yoksa hemen güle güle derler. her yol kasım aralık aylarında toplu çıkarmalar olur. kaygan zemin istiyorsanız gidin çalışın derim.